ZDIEĽAŤ

Aj vás dokáže očariť pekný farebný plagát, ktorým sa cestovné kancelárie snažia nalákať nových zákazníkov? Vedzte, že takýto plagát si môžete nechať vyrobiť aj vy, či už na propagáciu vašej firmy, ale aj na súkromné využitie!

Plagáty sú pre firmy jednou z najlepších foriem offline reklamy. Sú pomerne lacné na výrobu a zákazníkov dokážu jednoducho zaujať. Stačí si zvoliť kvalitnú a pútavú grafiku, ktorá bude pre oko potenciálneho zákazníka jednoducho neprehliadnuteľná. Ak nad takouto formou propagácie rozmýšľate aj vy, možno vás budú zaujímať plagáty na JustPrint.sk.

Tlačiareň JustPrint patrí medzi najkvalitnejšie tlačiarenské firmy na Slovensku, svojim zákazníkom poskytuje nielen prvotriedne tlačiarenské služby, ale aj perfektnú starostlivosť a zákaznícku podporu. Výhodou je skutočnosť, že parádne plagáty si môžete objednať online, cez jednoduchý a prehľadný web. Celú propagáciu vašej firmy prostredníctvom plagátov tak vyriešite z pohodlia domova, bez toho, aby ste museli niekam chodiť. Necháte si navrhnúť peknú grafiku, tú nahráte do objednávky na JustPrint.sk, zvolíte si niekoľko základných parametrov výsledného plagátu a o niekoľko dní ho máte doma. Doprava je pritom úplne zadarmo!

Nielen pre firmy

Ak nie ste podnikateľom a plagáty chcete skôr využívať ako peknú dekoráciu vašej kancelárie či domova, aj v tomto prípade má pre vás tlačiareň JustPrint hneď niekoľko riešení. K dispozícii je viacero rozličných typov plagátov, ktoré sa vzájomne odlišujú rozmermi, typom papiera, na ktorom sú vytlačené, ale aj povrchovou úpravou. Pri zadávaní objednávky si tak môžete nechať vyrobiť plagát presne podľa vašich predstáv. Napríklad, z vašej nádhernej dovolenkovej fotky, ktorá sa bude následne v podobe plagátu perfektne vynímať na stene v obývačke.

JustPrint ponúka aj ďalšie tlačiarenské služby, napríklad tlač plagátov, vizitiek, letákov, katalógov a viacerých ďalších produktov.