ZDIEĽAŤ

Blížili sa moje narodeniny a drahý sa ma opýtal čo si želám ako darček. Super, že sa ma opýtal lebo som mala jedno také pekné želanie. Bola som už taká unavená so všetkých tých pracovných aktivít čo som riešila. Potrebovala som mať kľud, pohodu, vypnutý telefón, ideálne žiadna wifi ani signál na mobil a kniha v ruke. Prípadne ešte skvelý drink v druhej ruke.

Narodeniny

Moje želanie bolo splnené a išli sme na wellness víkend do hotela do hôr. Bola to hotová nádhera ten skvelý vzduch, ktorý keď sa nadýchneš ti akoby objíme tvoje pľúca a naplní ich takou čistotou, že máš chuť radovať sa aj keď ti úplne nieje jasné prečo. Ja si aj tak myslím, že smiať a radovať sa vieme aj bez akéhokoľvek dôvodu.

Wellness víkend

Hotel bol veľmi príjemný v prostredí kde sa mi páčilo a mali tam úžasný wellness svet. „Môj svet“ – ten víkend som ho tak nazvala. Vojdeš dnu a cítiš vlhkú vôňu vody a eukalyptus, ktorý sa šíril z bylinkovej sauny. Mám ju veľmi rada – dobre sa mi tam dýcha a teplota je tam vždy tak akurát na vypotenie a zbavenie tela zbytočných a nepotrebných – hmm môžeme ich nazvať aj nezbedníkov. Vírivka, ktorá lákala svojimi bublinkami a teplotou vody – tú sme predsa nemohli obísť. Sauna – jedna, druhá, tretia – no od výmyslu sveta. Oddychová zóna nemohla chýbať. Tá je taká … najviac sa vryje to pamäti. Tam si oddýchneš. Zavri oči, nechaj voľne plynúť svoje myšlienky, nevadí, že sú také rozhádzané veď oni si nájdu smer a uložia sa kam patria.

Všetko je v poriadku. Cítiš sa úžasne. Je úplne jedno či je tento pobyt na horách alebo v kúpeľnom meste. Všade má takáto dovolenka alebo strávený víkend svoje osobité čaro. Sám najlepšie vieš, že takýto wellness hotel si vieš objednať na predĺžený víkend a aj na dlhodobý pobyt. To sú príjemné strávené dni s partnerom alebo aj rodinkou.