ZDIEĽAŤ
26076108 - car and euro money with car key

Investícia do automobilu je jedno z najdôležitejších a najväčších rozhodnutí v živote, pretože sa jedná o pomerne nákladnú záležitosť. No riešiť kúpu vozidla formou spotrebiteľského úveru nie je najlepšie riešenie. Prijateľnejším a ekonomickejším variantom, ktorý sa v súkromnom i podnikateľskom segmente stáva čoraz obľúbenejším, je operatívny lízing. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme tento finančný produkt zblízka.

Operatívny lízing je vo svojej podstate dlhodobý prenájom vozidla (či iného predmetu), pričom všetky riziká spojené s jeho prevádzkou nosí na pleciach leasingová spoločnosť. S takou spoločnosťou uzavriete zmluvu, ktorej predmetom sa stane práve automobil. A po uplynutí tejto zmluvy zostáva automobil vo vlastníctve lízingovej spoločnosti. Nespornou výhodou je, že sa nemusíte takmer o nič starať. Príklad si demonštrujeme na konkrétnej firme, ktorá v tomto špecifickom segmente vystupuje už dlhé roky.

HERTZ Lease je stávka na istotu

V tejto oblasti existuje významná spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou menom HERTZ Lease, ktorá poskytuje svojim zákazníkom ekonomické riešenie. Veľkej popularite sa teší balíček “full-service operatívny leasing”, ktorý zahŕňa všetky služby, teda sa nemusíte takmer o nič starať. Vy budete len jazdiť, cestovať a spoznávať nové miesta.

HERTZ Lease zaistí servisné náklady, zákonné a havarijné poistenie, diaľničné poplatky, cestnú daň, asistenčné služby a elektronickú knihu jázd.

Nemusíte chodiť na pobočku, aby ste si urobili obraz o tom, na koľko vás mesačne operatívny lízing vyjde. HERTZ Lease má na svojich webových stránkach kalkulačku, prostredníctvom ktorej zistíte fixné mesačné náklady okamžite. Stačí vyplniť niekoľko základných údajov o vás a o tom, aké auto by ste chceli.

Autorské právo: mariok / 123RF Reklamní fotografie