ZDIEĽAŤ

Čerstvý vzduch, zábavné aktivity, súťaže, večerná grilovačka, bohatý program na celý deň … Áno, presne toto, ale i mnoho ďalšieho môžu vaše ratolesti zažiť práve na letnom tábore, ktorý je skvelým útočiskom pre všetky deti, ktoré túžia spoznať nových kamarátov a zároveň zažiť nezabudnuteľné zážitky v čarokrásnej prírode! Ak aj vy chcete dopriať vašim deťom jedinečný letný tábor za prijateľnú cenu, neváhajte a objednajte ho ešte dnes, s výraznou zľavou!

Detské tábory nie sú žiadna nuda

Detské tábory sú prázdninové pobyty, v rámci ktorých sa môžu detičky zoznámiť s ostatnými účastníkmi táboru, stráviť voľný čas pohybom v prírode a koniec koncov si užiť príjemné slnečné dni iným spôsobom, ako len sedením za počítačom. CK Slniečko je cestovná kancelária, ktorá organizuje zaujímavé tábory pre deti, ktoré chcú zažiť pravú letnú atmosféru v aquaparkoch, uprostred horskej prírody, pri mori, na jarnej lyžovačke či rovno v poľovníckej chate!

Škola v prírode, ktorá stojí za to!

Škola v prírode je pre každú rodinu veľkou udalosťou, keďže každý z rodičov chce svojim ratolestiam dopriať len to najlepšie. Stráviť týždeň so spolužiakmi a učiteľmi na horách je skvelá príležitosť, ako môže dieťatko otužiť vzťahy v kolektíve, zúčastniť sa mnohých pohybových aktivít a oddýchnuť si od každodenných školských povinností. Výhodou je, že štát poskytuje dotácie pre školy v prírode, čiže vy ako rodičia sa už nemusíte obávať vysokých finančných výdavkov, ktoré by mohli ohroziť rodinný rozpočet. Práve z tohto dôvodu sú školské pobyty mimoriadne obľúbené, obzvlášť, ak je vybratá vhodná lokalita, kde je možnosť rôznorodého športového vyžitia. Multifunkčné ihrisko, bazén, bobová dráha či malebné prostredie sú len niektoré z faktorov, ktoré by ste si mali všímať, veď škola v prírode má byť pre vaše ratolesti nezabudnuteľná, no nie?