ZDIEĽAŤ
Dobrodružné cestovateľské darčeky pre rodičov, na ktoré nikdy nezabudnú

Narodeniny, meniny či pomaly sa blížiace Vianoce. Vždy je dobré mať premyslené darčeky, ktoré chcete kúpiť. Potom vás sviatky a oslavy nezastihnú nepripravených. Ak na nákup darčekov nemáte toľko času, najpraktickejšie je všetky zohnať v jeden deň. Čo je ešte lepšie? Zohnať ich na jednom mieste, aby ste starostí mali čo najmenej.

Verte alebo nie, no vašich rodičov poteší aj nevšedný darček, ktorý by im ani vo sne nenapadol. Hovoríme o zážitkových darčekoch, ktoré potešia každého bez ohľadu na vek. Čo im môžete kúpiť? Len podotýkame, že všetko zoženiete na jednom mieste a nezaberie vám to veľa času.

Skvelý a nezabudnuteľný darček pre mamu

Svojej mame môžete dopriať napríklad jeden z vyhliadkových letov či už nad Bratislavou, alebo iným slovenským mestom či v prírode. Vyhliadkové lety sú skvelým darčekom, pretože ponúkajú vidieť krajinu z inej perspektívy. Sú maximálne bezpečné, pretože vrtuľník alebo rogalo pilotuje skúsený pilot, ktorý sa postará, aby bol let bezproblémový.

Vyhliadkový let zároveň nie je určený len pre jednotlivca. Môžete ho kúpiť mame, ktorá so sebou môže vziať vášho otca alebo napríklad vás.

Dobrodružný zážitok pre otca

Myslíte, že otca poteší niečo viacej adrenalínové? Napadlo vám, že by ste mu mohli kúpiť zážitkovú poukážku na pilotovanie lietadla? Pilotovanie lietadla poteší každého, kto chcel byť ako malý pilotom, no aj tých, ktorí chcú byť aspoň na chvíľu medzi oblakmi. Pilotovanie je zážitkom na celý život, a tiež zážitkom, na ktorý sa len tak nezabúda. Aj vy môžete prekvapiť svojho otca a kúpiť mu poukážku, ktorá mu umožní vyskúšať si byť pilotom na pár hodín.

Kúpou zážitkovej poukážky pre mamu aj otca máte postarané o darčeky, ktoré určite milo prekvapia. Poukážky zoženiete na stránke leteckezazitky.sk. V priebehu niekoľkých minút tak vybavíte zaujímavé darčeky, a to na jednom mieste.

 

Zdroj obrázka: Robert Buchel / Shutterstock.com