ZDIEĽAŤ

Aj vy ste sa ocitli v situácií, kedy už neviete, čo originálne by ste vymysleli, aby vaše darčeky boli špeciálne? Nuž, máme pre vás niekoľko tipov.

Asi každý už zažil ten pocit „vyhorenia“. Nie takého, keď vás už nebaví práca, ani takého, kedy ste už unavení a znudení zo života. Hovoríme o „vyhorení“, kedy si neviete dať rady s tým, aký darček kúpiť. Všetci radi dostávame darčeky. Dávať ich však nie je vždy také ľahké ako ich dostávať. Nie preto, že by sme boli lakomí, prípadne, že by sme neradi robili radosť iným ľuďom. To určite nie, práve naopak. Chceme dotyčnej obdarovanej osobe spraviť minimálne takú radosť, akú spravila ona nám niekedy v minulosti, keď nám dala špeciálny, originálny darček. Výber takého darčeka môže byť skutočne náročná misia. Mnoho darčekov, ktoré niekedy boli originálne, sa zrazu stali otrepanými a bežnými. A vy chcete niečo výnimočné, niečo, čo ešte dotyčný nikdy nedostal, ale zároveň nechcete, aby bol ten darček aj výnimočne drahý.

Ide sa do FaxCopy!

FaxCopy si mnoho z nás spája s obchodom, kde nájdeme všetko, čo by sme mohli potrebovať v kancelárií. FaxCopy však ponúka niekoľko skutočne zaujímavých a originálnych riešení na darčeky. Napríklad taký fotoobraz. Ako hovorí jeho názov, fotoobraz je obraz vytvorený z nejakej fotky. Stačí vybrať nejakú výnimočnú peknú fotku a originálny fotoobraz je na svete. Ak chcete fotoobraz povýšiť na vyššiu úroveň, môžete sa rozhodnúť pre foto na plátno. Alebo to obdarovanému o niečo sťažiť a darovať mu puzzle z fotky. Poznáte niečo originálnejšie ako puzzle z fotky, ktorú ste odfotili vy? Prípadne hru s fotkami povýšiť ešte o niečo vyššie na tričko s potlačou. Ak neviete, akú fotku by ste na tričko s potlačou vybrali, je tu pre vás druhá možnosť – tričká s nápismi. Ak vyberáte darček človeku, s ktorým máte veľa spoločných zážitkov a fotografií, skvelou voľbou môže byť fotokniha. Fotokniha je v dnešnej dobe, kedy takmer všetky fotky uchovávame v elektronickej podobe, naozaj originálnym darčekom. Hrnčeky s fotkou sú zase spôsobom, ako zabezpečiť, že každá ranná káva bude zrazu o niečo výnimočnejšia. Tak čo, inšpirovali ste sa?