ZDIEĽAŤ

Chystáte sa na zimnú lyžovačku na hory? Konečne nám svahy krásne zasnežilo, tak už iba stačí zbaliť rodinu, lyže, snowboardy a ostatné príslušenstvo, a môže sa vyraziť.

Ale čo ak sa vám všetky veci do auta jednoducho nezmestia? A navyše kde teraz na rýchlo kúpite vhodný úložný box? A čo bezpečná autosedačka a GPS, od koho si tak narýchlo teraz požičiame?

A čo tak si to celé zjednodušiť? Skúste si auto požičať z autopožičovne. Že to bude pridrahé?

Najlacnejšia autopožičovňa Rai vás dokáže presvedčiť o opaku. Pripravili sme pre vás zoznam benefitov, ktoré vám ukážu že požičanie auta je jednoducho výhodné.

  1. Okrem toho, že vám dokáže autopožičovňa poskytnúť auto aké práve potrebujete, alebo trebárs také, aké by ste chceli mať, poskytuje aj viacero iných výhod.
  2. Dokáže vám zabezpečiť strešný box, do ktorého si môžete zbaliť nielen lyže a snowboardy, ale aj helmy, a lyžiarky či inú výstroj. Pokiaľ si auto zapožičiate na dlhšiu dobu ako je 6 dní, zapožičia vám strešný box a radu iného príslušenstva celkom zdarma.
  3. Ak sa chystáte na horskú chatu prvý krát, možno sa vám budú hodiť aj snehové reťaze alebo GPS. I tieto doplnky dostanete pri prenajatí auta na viac ako 6 dní taktiež zapožičané zdarma.
  4. Beriete na dovolenku o jedno dieťa navyše, lebo známi sa do svojho auta jednoducho nezmestia? Žiaden problém. Medzi príslušenstvo, ktoré si môžete zapožičať patrí súprava autosedačiek značky Ferrari. Veď, ktoré dieťa by nechcelo mať najrýchlejšiu pretekársku značku auta tak ako jazdci Sebastian Vettel alebo Kimi Räikkönen.
  5. A to nie je všetko! Akcia 6+ pokračuje. Pokiaľ si totiž auto požičiate na viac ako 6 dní, autopožičovňa vám auto požičia na 1 deň navyše bezplatne.
  6. Ku výhodám prenájmu auta z autopožičovne patrí i diaľničná známka platná na území SR, ale i poistenie posádky vo vozidle. Takže zasa pekne ušetríte.
  7. Ak sa stane nehoda, autopožičovňa za vás všetko vyrieši. Nielenže vám poskytne právne poradenstvo a preberie za vás administratívu, ale vám tiež zabezpečí náhradné vozidlo, ktoré vás zavezie do cieľa vašej cesty. V prípade nehody jednoducho kontaktujete servis autopožičovne a asistenti s vami prejdú krok po kroku vaše možnosti, a to všetko 24/7.