ZDIEĽAŤ

Prichádza leto, slnečné žiarenie naberá na intenzite a teploty závratne stúpajú. Odkladáme jednotlivé kusy oblečenia, no v horúcich letných mesiacoch nepomôže ani to. Našťastie, dnes sa stáva štandardom už i v celkom bežných domácnostiach klimatizačná jednotka, ktorá spríjemní život počas extrémnych horúčav. Výber správnej klimatizácie závisí od počtu miestností, odhadovanej veľkosti priestoru a požadovaného prevedenia (nástenné, parapetné, podstropné, kanálové alebo kazetové). Pri výbere Vám odborne poradí aj firma COLLER KLIMA, ktorá prináša inovatívne a spoľahlivé riešenia od lídrov na trhu.

COLLER KLIMA ako vybraný partner

Medzi svetovú špičku v klimatizačných zariadeniach sa právom radí Daikin klíma. Japonská značka vytvorila za účelom poskytovania čo najkvalitnejších zariadení do celého sveta Program Home C°mfort Expert. Týmto programom Daikin garantuje, že vybraný partner, ktorý bol zvolený na základe prísneho výberového konania, bude skutočným odborníkom na jeho produkty a technológie. Do úzkeho spoločenstva sa dostala aj firma COLLER KLIMA. Home C°mfort Expert Vám zaručí poskytnutie najvyššej možnej kvality služieb v kombinácii s najatraktívnejšou cenou a špeciálnou ponukou. Kvalitu výrobkov si môžete prísť na vlastnej koži vyskúšať do tzv. showroom a zažiť pocit Perfect C°mfort Zone (zóny dokonalého pohodlia).

TOP produkty na svetovom trhu

Daikin svojimi najnovšími produktmi potvrdil vedúce postavenie na európskom trhu. Medzi novinky patria tri modely. Ide o nadčasové a spoľahlivé jednotky. Systém Altherma je dokonale úsporný a majiteľom šetrí náklady na energiu. Je vhodný aj do nízkoenergetických domov a nových budov. Táto jednotka nie je len úsporná, ale s nižšou spotrebou emisií CO2 aj ekologická. Daikin Altherma je komplexný systém pre vykurovanie a prípravu teplej pitnej vody s možnosťou chladenia. Technológia tepelného čerpadla predstavuje flexibilnú a úspornú alternatívu k tradičným vykurovacím systémom. Ovládanie je jednoduché a intuitívne, čo ocenia i menej technicky zdatní užívatelia. Veľký displej obsahuje časovače pre vykurovanie, chladenie a prípravu teplej pitnej vody. Ďalším modelom je viacúčelová a rovnako úsporná Emura, ktorá chladí, vetrá a odvlhčuje. Tretím modelom je Ururu Sarara, ktorá  okrem odvhčovania a vetrania aj zvlhčuje a čistí. Tieto systémy sú špičkou na svetovom trhu a uspokoja aj najnáročnejších klientov. Napríklad Daikin Ururu Sarara používajú na klimatizovanie operačných sál v DFNsP v Bratislave a Daikin Emura  zase na klimatizovanie Sky baru v hlavnom meste.

Spoľahlivým partnerom, ktorý Vás v ten správny čas schladí i zahreje, je jednoznačne COLLER KLIMA.

Foto: collerklima.sk