ZDIEĽAŤ

Aj Vám iste dobre padne, keď sem-tam vypadnete z domu a vychutnáte si absolútny relax. Občas si možno povzdychnete, prečo to takto nemôže byť každý deň. No prečo by nemohlo? Vytvorte si oázu pokoja priamo z Vašej domácnosti. Svoje cestovateľské zážitky nemusíte celkom vypustiť a vyrážať za komfortom i tak môžete, ale prostredníctvom šikovných zariadení Vás čaká komfort priamo za múrmi Vášho domu. Za realizáciou týchto plánov stojí aj spoločnosť Com-Klima s.r.o., ktorá sa pokladá za váženého partnera Daikin Home C°mfort Expert. Už tento fakt svedčí o tom, že pohodlie bude na prvom mieste.

Špecialisti s prvotriednymi službami

Pokiaľ hľadáte špecializovaného predajcu klimatizačných a vzduchotechnických zariadení, ako aj výrobu a predaj kruhového a štvorhranného vzduchotechnického potrubia či doplnkového sortimentu, Com-Klima sa javí ako skvelá voľba. Na slovenskom trhu je už 15 rokov a konečnému spotrebiteľovi garantuje komplexné služby od projekcie cez realizáciu až po pravidelný servis. Bežní klienti zariadenia tejto spoločnosti milujú, no svojich priaznivcov má aj v polyfunkčných objektoch a obchodných priestoroch. Technickí pracovníci, montéri a zamestnanci spoločnosti sú riadne vyškolení, ale svoje znalosti neustále zlepšujú. Značka Com-Klima má za sebou niekoľko ocenení, ktoré iba podčiarkujú jej dôveryhodnosť a spoľahlivosť. Od januára 2007 sa stala oficiálnym partnerom spoločnosti DAIKIN, a teda prešla prísnymi požiadavkami tohto lídra. Okrem toho ide o jedného z autorizovaných servisných stredísk spoločnosti Samsung. Tím špecialistov, ktorí sa vyznajú v odbore a sú oboznámení so všetkými produktami, ponúka iba prvotriedne služby. Výhodnejšie ceny a lepšie služby (odborná montáž, kvalitný servis) sú to, čo spoločnosť odlišuje od konkurencie.

Úprava kvality a množstva vzduchu

V pestrej ponuke spoločnosti Com-Klima sa nachádza aj vzduchotechnika popredných značiek, ktorej prioritnou úlohou je regulácia kvality a množstva vzduchu. Toto zariadenie sa zvykne využívať v rodinných domoch a bytoch, no vo veľkom tiež v priemyselných objektoch, stravovacích zariadeniach, športových areáloch a kanceláriách. Za zmienku stoja aj vlastné produkty firmy, a teda vzduchotechnické potrubia a ich komponenty (filtre, kolená, tlmiče vzduchu…).

Multifunkčné klimatizačné zariadenia

Com-Klima upravuje pomocou špičkových klimatizačných zariadení mikroklímu v priestore. Tu využíva zmenu teploty a vlhkosti. Medzi sortimentom nájdete popri klasických klimatizačných zariadeniach určených na chladenie, odvlhčovanie a ventiláciu aj také, ktoré dokážu prostredníctvom tepelného čerpadla vykurovať (prípadne dokurovať) miestnosť. Zariadenia je možné obsluhovať prostredníctvom inteligentného ovládača. Vyberať si môžete taktiež z viacerých značiek a typov. Je iba na Vás, aká klimatizácia do bytu alebo firmy Vám bude najviac vyhovovať. Klimatizácia Daikin ponúka okrem elegantného dizajnu tiež zlepšenie Vášho životného a pracovného prostredia. Samsung zase garantuje zníženie spotreby a pocit dokonalého vzduchu. Takto môžete zároveň oddychovať i šetriť.

Cenovo výhodné riešenie vykurovania

Za pevnú súčasť klimatizačného systému sa považuje aj tepelné čerpadlo. To prenáša prostredníctvom chladiva teplo z jedného prostredia do iného. Jeho špeciálnou vlastnosťou je aj fakt, že sa javí ako cenovo výhodná alternatíva vykurovania. Tepelné čerpadlá zvyknú využívať vzduch ako zdroj energie a považujú sa za technológiu obnoviteľnej tepelnej energie. Využívajú režim chladenia (teplo sa odčerpáva von a miestnosť sa ochladzuje) alebo režim vykurovania (vzduch z vonkajšieho prostredia je zohrievaný a vháňaný do miestnosti).

Veríme, že si svoju komfortnú domácnosť zamilujete a dokážete sa naplno rozmaznať aj v domácich priestoroch.

Foto: comklima.sk