ZDIEĽAŤ

Niekto sa učí cudzí jazyk s ľahkosťou a prirodzene, iný si to musí neraz odtrpieť. Pridanie ďalšej reči k našej materinskej je však dnes doslova nutnosťou. I z tohto dôvodu si osvojte pravidlá efektívnej výučby čo možno najskôr. Čím chcete byť úspešnejší, tým viac jazykov by ste mali ovládať. Anglický a nemecký jazyk sú už samozrejmosťou, preto zaujmete skôr niečím exotickejším. Pokiaľ však nemáte znalosť ani jedného zo svetových jazykov, pravdepodobne sa budete iba ťažko posúvať a napredovať. V súčasnosti sa už toľko nebazíruje na gramatike, prvoradá je schopnosť dorozumieť sa, a teda vybaviť potrebné záležitosti. Moderné jazykové školy nielenže doplnia Vaše skúsenosti zo základnej či strednej školy, ale ponúkajú celkom nové alternatívy a príležitosti. Svetové trendy sú aplikované tak, aby sa študenti spriatelili s cudzím jazykom čo najrýchlejšie a skutočne efektívne. Tieto postupy využívajú tiež niektoré slovenské jazykovky. Ak teda hľadáte napríklad jazykové kurzy Bratislava s podobnou dynamikou, dovoľujeme si Vám odporučiť vzdelávacie centrum BiLingvi. Dá sa považovať za jednu z najlepších vstupných brán do sveta jazykov. Profesionalita najvyššej kvality posúva jazykové vzdelávanie do úplne novej dimenzie. Nosným pilierom centra je okrem dynamiky aj odborná, progresívna a trefná výučba, ktorá prebieha absolútne prirodzene.

Vysoko účinná zábava

Nemčina a angličtina pre malých i veľkých sa Vám dostane do hlavy ani nebudete vedieť ako. Nadobudnete pocit, akoby sa Vám cudzie jazyky doslova vlievali do krvi, a to aj vďaka licencovanej priamej metóde Direktes Deutsch a DIRECT METHOD FOR ENGLISH. Vďaka cieleným vyučovacím postupom skúsených lektorov už viac naučené vedomosti nezabudnete. Pokiaľ máte v hlave zafixované nudné hodiny s monotónnym učiteľom, tak na to rýchlo zabudnite. Profesionálny BiLingvi tím jedná na špičkovej úrovni, čo sa v praxi prejaví tiež energickosťou a skvelým prístupom. Cudzí jazyk sa tu naučíte oveľa rýchlejšie, než by ste si mysleli. Kurzy angličtiny Bratislava snáď ešte neponúkali takú skvelú možnosť ako je táto. Učenie v tomto centre je vysoko zábavné, čo znásobuje jeho účinnosť. Zabehnutý poriadok a synchronizácia zabezpečujú celému procesu potrebný ráz. Veľmi rýchlo si zamilujete neznáme kultúry, akcent a špecifický temperament. Týmto Vám zároveň padne do oka aj samotný jazyk. Medzi profesionálne služby centra patrí aj preklad a tlmočenie. Pokiaľ sa teda momentálne nepotrebujete učiť iný jazyk, iba chcete jednorazovo využiť túto ponuku, neváhajte sa obrátiť práve sem. Cudzími jazykmi to tu doslova žije, a to v každom počasí, v každom ročnom období.

V čom tkvie tajomstvo úspechu centra BiLingvi?

Už viac žiadne výhovorky a bloky. Nič, čo by Vás brzdilo v napredovaní. Bez ostychu sa môžete posúvať vpred míľovými krokmi. Pritom nezáleží na tom, či hľadáte kurz angličtiny alebo kurz nemčiny Bratislava, BiLingvi Vám venuje ten správny vietor do plachiet, ktorý ste tak dlho hľadali. Vaša komunikácia sa razom stane plynulá a Vy nebudete pri nej pociťovať žiaden strach či paniku. Tajomstvo úspechu Vám zaiste neprezradíme celé, pretože už by to nebolo tajomstvo. Musíte sa prísť presvedčiť na vlastné oči, no predsa si dovolíme máličko ho poodhaliť. Základom je expresné tempo, kladenie a zodpovedanie prirodzených otázok, ako aj pravidelné opakovanie. Po každom sedení budete chodiť domov s úsmevom na perách, pretože nadobudnete pocit, že ste prekonali všetky bariéry. Z komunikácie s lektorom a ostatnými študentmi Vám môže vyschnúť v hrdle, ale každým ovlažením Vašich úst posielate cudzí jazyk hlbšie do svojho srdca. Sme presvedčení, že odhalíte svoje skryté prednosti a budete na seba hrdý.

Začínať treba od najmenších

Každý zodpovedný rodič vie, do akého sveta vyrastá jeho dieťa, a preto iste rozumne zváži všetky možnosti, ako ho čo najlepšie pripraviť. Jednou z nich je iste aj voľba kvalitnej jazykovej výučby už v skorom veku.  A čo takto licencovaná francúzština, španielčina alebo angličtina pre deti v kurze LCF KIDS CLUBS? Vášmu dieťaťu sa tak dostane výučba svetového štandardu. Metodika je založená na veselých aktivitách a princípe „učenie hrou“. Deti napríklad maľujú, vystrihujú, hrajú divadelné predstavenia, počúvajú piesne, a tak sa učia cudzí jazyk. Stres je tu neznámy pojem a odmenou je tiež pochvala zo strany lektorov, ktorá celú výučbu ešte viac zefektívňuje. Budúcnosť je v rukách našich detí. Snažme sa im už odmalička vytvárať príležitosti, ktoré v dospelosti už iba zúročia.

Sme presvedčení, že BiLingvi si zalúži Vašu pozornosť. Neváhajte využiť jeho ponuku a užite si naplno to, čo Vám ponúka.

Foto: © [anyaberkut] / Dollar Photo Club