ZDIEĽAŤ

Hospodárska kríza, inflácia, takmer nemysliteľná šanca dostať v práci pár dní voľna… Toto je len niekoľko dôvodov, kvôli ktorým môžete rezignovať z plánovania rodinnej dovolenky. Ak však zvážite všetky klady a zápory, tak zistíte, že to naozaj stojí za to. Skúste sa vymotať z tesnej pavučiny povinností a zhlboka sa nadýchnite. Existuje množstvo dôvodov, prečo ísť na rodinnú dovolenku. Niekto hľadá wellness, iný adrenalín a niekedy sa to dá spojiť i všetko dokopy. Stačí si len vybrať. Za atraktívnymi ponukami sa nemusíte ďaleko ohliadať, pretože aj naše krásne Slovensko má čo ponúknuť. Napríklad i také ubytovanie Jasná zatočí s nudou.

Zbavte sa stresu!

Stres. Zrie vo Vás, pridáva na veku, škodí, kladie nároky na Vaše vzťahy a tým Vás robí zraniteľnými. Nestihli ste sa počas leta poriadne zregenerovať? Urobte tak práve teraz! Načerpanie energie je totiž prioritou emocionálnej a fyzickej pohody. A kde môžete oddychovať lepšie ako v krásnej prírode? Slovensko je známe svojím nádherným prostredím a Jasná je tou pravou voľbou pre Vás a Vašu rodinu.

Preč od domácich prác!

Užívať si dni voľna a pritom byť doma. I toto môže byť dobrá voľba, ale stále sú tu domáce práce a drobné úpravy okolo domu, ktoré by ste chceli stihnúť a bránia Vám v blahodarnej regenerácií. Ak sa rozhodnete vydať niekde ďalej, vyberiete si nejaké letovisko, jednoduchú chatku či táborenie, verte, že to bude úplne iné. Dostanete sa preč od práčky, účtov a nenatretého plotu. Zmyslom dovolenky je odpočinúť si, takže všetky ostatné veci môžu počkať, kým sa vrátite.

Čas na Váš vzťah

Chápeme, dovolenka s deťmi nie je práve ten luxusný relax, ktorý by sa podobal tomu, ktorý ste si užívali, keď ste boli bezdetní. Nečinné polihovanie je v tomto prípade minulosťou. Ale hneď ako zistíte, že sa nemusíte zaťažovať domácimi prácami či stresom zo zamestnania, nájdete si viac času jeden pre druhého. Porozprávate sa, zasmejete, odnesiete si množstvo spoločných zážitkov. Apartmány Jasná sú vynikajúcim miestom práve pre takýto druh odpočinku, a to buď vo dvojici, alebo so svojimi ratolesťami. Otvárajú sa tu pre Vás nespočetné možnosti kedykoľvek budete potrebovať vypnúť.

Strávte chvíle so svojimi deťmi

Vaše deti si dokážu vychutnať nové prostredie a jeho prebádanie s čarovným detským nadšením. A nemusíte kvôli tomu cestovať vôbec ďaleko. Čo tak vyskúšať apartmány umiestnené v prostredí lesov, na úpätí hôr, priamo pri vstupe do Demänovskej doliny? Znie to vynikajúco, však? Ubytovanie Demänovská dolina Vám zaručí presne to, čo bude vyhovovať Vám aj Vašim deťom. Rodičia vždy hovoria, že sú prekvapení, ako veľmi sa ich ratolesti vedia rozvíjať v priebehu prázdnin. Zmena prostredia je dobrá pre všetkých. Čo tak zviesť sa na bobovej dráhe? Nové apartmány ThermalSki Jasná umiestnené iba kúsok od tejto atrakcie dodajú rodinnej dovolenke oveľa dobrodružnejší nádych. Okrem iného sa môžete pripraviť na príjemný personál, rodinnú atmosféru a srdečnú tradíciu. Zájdite si na výlet, naplánujte si menej či viac náročnú túru, cyklotúru alebo sa zveste lanovkou na Chopok. Pokiaľ si chcete v pokoji vychutnať kávu, tak nechajte deti vyblázniť na novom detskom ihrisku v areály štýlového a trendy ubytovania.

Na výbere ubytovania záleží

Ak si chcete užiť skutočne pohodovú dovolenku, odporúčame apartmány umiestnené v pokojnom prostredí lesov, na úpätí hôr a pri priamom vstupe do Demänovskej doliny, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi práve tým, že vzhľadom na polohu u nich dominuje bezpečnosť. Tým, že sú mimo hlavný ťah, si absolútne oddýchnete od ruchu mesta. Zabavíte sa tu aj bez auta. Vo vlastnej kuchynke si môžete pripraviť svoje vlastné špeciality, ak by ste na ne náhodou dostali chuť. Náučný chodník začína iba kúsok od apartmánov. Čaká nás “babie leto“, preto ho neváhajte stráviť víkendovým pobytom v horách alebo kúpaním v aquaparkoch, ktoré sú tiež neďaleko ThermalSki Jasná. Využite koniec sezóny a prázdne bazény.  

Prineste si inšpiráciu

Snažte sa udržať si ten úžasný pocit, ktorý máte vždy po príchode z dovolenky, aj keď je to návrat do daždivého počasia a do stresujúceho zamestnania. Čas strávený mimo stereotypu pomáha dať veciam nový rozmer a zadívať sa na problémy z inej perspektívy. Mnohí sa vrátia z pobytu s tým, že prišli na riešenie problému, ktorý bol pre nich pred tým neriešiteľný. A možno si aj neskôr uvedomíte, že veci, ktorým ste prikladali veľký význam, nie sú v podstate až tak dôležité.

Tak ako? Presvedčili sme Vás, aby ste kufre ešte neodkladali? Neváhajte a užívajte si relax, ktorý sa Vám ponúka aj mimo hlavnej sezóny. 

Foto: thermalskijasna.sk