ZDIEĽAŤ

Na to, aby ste si oddýchli aktívne, nemusíte ani zďaleka cestovať hodiny do vzdialených krajín. Aj Slovensko či Česká republika ponúkajú obrovské množstvo možností, ako sa zrelaxovať nielen ležaním pri vode, ale napríklad aj pohybom v prírode. Objavujte zaujímavé miesta na aktívnu dovolenku spoločne s ActivTrip.sk.

Aktívna dovolenka – to nie sú len hory

Pod pojmom aktívna dovolenka na Slovensku si väčšina z nás predstaví hory. Je úplne jedno či je leto, a či zima, vždy vám ponúknu dostatok príležitostí vyblázniť sa do sýtosti. Nezabudnuteľné lyžovačky a večerný relax vo wellness alebo túry na tom najčerstvejšom vzduchu v obklopení nezameniteľnej prírody nenájdete len výlučne v Tatrách. Slovensko, ale aj Česko ponúkajú okrem nich aj veľa iných nádherných miest, ktoré by bol hriech nespoznať. Zákutia Slovenského raja, Malej a Veľkej Fatry či Krkonoše ukrývajú obrovské prírodné bohatstvo, ktoré musíte určite vidieť. Získajte odporúčania na tie najväčšie prírodné skvosty a navštívte ich aj vy.

Portál ActivTrip.sk môže aj vám dopomôcť k nájdeniu toho najvhodnejšieho miesta na dovolenku strávenú vo vašom rodnom Slovensku či v Českej republike. Vďaka nemu získate cenné informácie o jednotlivých regiónoch spolu so zaujímavými tipmi na výlet. Vaša aktívna dovolenka vás dokonca môže zaviesť aj na také miesta, o ktorých ste ani netušili. Nielen kúpaliská, aquaparky či kultúrne pamiatky a mestá, ale aj nezvyčajné prírodné úkazy alebo adrenalínové zážitky, ktoré ukotvia spomienky z dovolenky v hlbokej pamäti. Všetky možnosti na strávenie času určeného na relax vo vybranom regióne vrátane aktuálnych podujatí v mieste vašej dovolenky sa dozviete vďaka ActivTrip.sk spoločne na jedinom mieste.

Nechajte si poradiť, kde sa ubytovať

Ak ste si vybrali konkrétne miesto, kde budú smerovať vaše najbližšie kroky počas víkendového pobytu či dlhšej dovolenky, potrebujete príjemné ubytovanie, ktoré spĺňa všetky vaše nároky. Aj s tým vám ActivTrip.sk dokáže pomôcť.  Na základe vašich požiadaviek vám odporučí konkrétne penzióny či iné ubytovanie zariadenia, v ktorých môžete stráviť vašu dovolenku. Z nich si zvolíte to ubytovanie, ktoré vás najviac zaujalo a jedným klikom ho rezervujete.

Uľahčite si aj vy plánovanie aktívnej dovolenky na Slovensku či v Česku. Spoľahnite sa na overené rady a tipy na strávenie plnohodnotného času určeného na relax s vašou rodinou či priateľmi.