ZDIEĽAŤ

Plánujete víkendový pobyt s vašimi drobcami v prírode a neviete kam sa vybrať? My vám to uľahčíme a predstavujeme vám chatovú, turistickú a rekreačnú oblasť Tále, ktorá sa nachádza v centre Nízkych Tatier. Okolie oblasti Tále je obklopené krásnou prírodou a bohatou ponukou možností, kam sa s deťmi vybrať. Nakombinujte si víkendový pobyt podľa vlastnej chuti týmito atrakciami:

●     Lanový park a kone

V tesnej blízkosti hotela Partizán sa nachádza lanový park Tarzánia, ktorý obľubujú všetky deti. V mini ZOO na pokocháte rôznymi domácimi zvieratkami či jazdeckými koníkmi, na ktorých sa dá previesť.

●     Golf a minigolf pre deti

Nechajte vaše deti objaviť svet golfu. Na Táľoch nájdete golfový tábor pre vaše ratolestí, ktorý vedú skúsení tréneri. O deti sa stará kvalifikovaný pedagogický tím, takže sa o ne nemusíte báť. Menší minigolf je situovaný v blízkosti hotela Partizán v prírode.

●     Vodná nádrž Tále

Prírodná vodná nádrž sa nachádza v turistickom stredisku Bystrá dolina a je určená pre širokú verejnosť. Kúpanie je na vlastnú zodpovednosť.

●     Lanovkou na Chopok

Turistika bezpodmienečne patrí k návšteve Táľov. Z Bystrej doliny je dostupná lanovka na Chopok, z ktorého je rozsiahly výhľad na celé okolie. Doprajte deťom zážitok z lanovky a adrenalín zo stúpajúcej cesty do „nebíčka“.

●     Tajuplné jaskyne a netopiere

Lanovkou sa viete dostať do Jasnej, ktorá ponúka návštevu Demänovskej ľadovej jaskyne a Demänovskej jaskyne slobody. Pri ich návšteve nezabudnite na teplé oblečenie.

●     Bowling a iné športy

Kto má rád bowling? Snáď všetci. Zábavná časť hotela s bowlingovými dráhami a biliardom je správnym miestom dobrej spoločnosti a zábavy. V prípade nepriaznivého počasia môžete využiť vnútornú športovú halu a zahrať si loptové športy či zatrénovať si vo fitku.

●     Spoločný rodinný wellness

Hotel Partizán sa stará o celú rodinu a ponúka dokonalý oddych pre rodičov ako aj deti. Kým si deti odskočia na juniorskú masáž s peelingom, rodičia môžu vyskúšať takisto masáže, alebo rôzne kúpele či zábaly. S hotelom Partizán sa rodinný výlet môže zmeniť na wellness pobyt plný oddychu a relaxu s rôznymi bazénmi, jacuzzi, detským bazénikom Ferda mravca a soľným prameňom.

Nájsť vhodné miesto a podmienky pre strávenie spoločných chvíľ s deťmi býva často náročné. Zvlášť keď chcete pobyt s deťmi spojiť s turistikou. Ak vám pre navštívenie všetkých atrakcií nebude víkend stačiť,  do Táľov sa môžete vrátiť a spoznáte všetky krásy, ktoré má pre vás pripravené. Hotel Partizán vás už teraz pozýva.