ZDIEĽAŤ

Aj vás už unavuje to rýchle životné tempo, potrebujete si oddýchnuť, ale chcete zároveň športovať a poriadne si užiť? Potom je dovolenka v Nízkych Tatrách skvelým riešením!

Poznáme to asi všetci. Prídete večer z práce domov, totálne unavení a uvedomíte si, že zajtra vám začína dovolenka. Dovolenka, počas ktorej si však vôbec neoddýchnete, lebo budete robiť milión vecí doma, ktoré ste nestíhali spraviť počas pracovného týždňa. Pokiaľ sa zrazu ocitnete v takejto situácií, určite začínate rozmýšľať nad tým, aké by to bolo zrazu odísť na týždeň preč, niekam na Havaj a neriešiť nič iné, ako to, čo si dáte na pitie a na ktoré ležadlo si v ten deň ľahnete. Takáto predstava je rozhodne vzrušujúca, pre väčšinu z nás však nerealistická. A nie každý chce stráviť zimnú dovolenku niekde na pláži, na to je predsa leto. Väčšina ľudí by skôr uprednostnila zimnú dovolenku niekde v Alpách, kedy by celý týždeň strávili lyžovaním a následným relaxom. Alpská dovolenka je lákavá, ale aj poriadne drahá. Na rozdiel od slovenskej dovolenky, pri ktorej zoženiete nejaké to ubytovanie Jasná za zlomok peňazí, ako to v Alpách.

Nielen lyžovanie

Územie stredného Slovenska, presnejšie oblasť Nízkych Tatier, je veľmi lukratívnou lokalitou na zimnú, ale aj letnú dovolenku. Pýtate sa prečo? Nuž, výhod je viac. Lyžiari si na svoje prídu v lyžiarskom stredisku Jasná, ktoré sa každým rokom stáva čoraz väčším a kvalitnejším, ale aj v mnohých iných menších lyžiarskych strediskách, ktoré sa na Liptove nachádzajú. Ak uprednostňujete zimnú turistiku, čaká na vás nespočetné množstvo rôznych turistických chodníkov a lokalít. Na svoje si prídu aj milovníci fauny a flóry, rovnako ako aj tí lenivejší z nás, ktorí radi sedia celý deň niekde vo wellnese. Ubytovanie Liptov zabezpečí, že každá atrakcia bude od vášho ubytovania vzdialená len na pár minút. Ak si vyberiete výhodné ubytovanie Jasná, ktoré poskytuje wellnes, zábavné atrakcie a stravovanie, môžete si byť istí, že o dokonalú dovolenku máte postarané.