ZDIEĽAŤ

Môžete si povedať, že postavenie hviezd je výmysel no niekto na tom môže mať postavený celé svoje pôsobenie, ako napríklad aj kúpu auta, aby mu čo najlepšie vyhovovalo po všetkých stránkach. Či už čítate horoskopy len zo zábavy alebo sa nimi riadite, ponúkame vám pár príkladov, ktoré auto vám môže čo najlepšie vyhovovať.

Zodpovedné znamenie neznamená jazda bez nehody

Medzi najzodpovednejších vodičov sa radia vodiči znamenia panny. Považujú sa za veľmi praktických, zodpovedných a často práve títo vodiči dávajú pozor, čo sa na cestách okolo nich deje. Napriek tomu spôsobili 8,98% zo všetkých nehôd. Aj keď možno nie sú najlepšími vodičmi, snažia sa mať farebne príťažlivé autá. Najviac sa im hodia autá námorníckej modrej, šedej alebo béžovej. Šoférom sa skôr odporúčajú praktickejšie, menšie autá.

Vodiči v znamení raka nezaháľajú a rovnako sa podieľajú až na 8,89% nehodách, ktoré zavinili. Aj keď je paradoxom, že práve toto znamenie nemá žiaden problém pri cúvaní. Rakom sa hodia autá šedej a bielej farby, jazdia s úsporou a preto sa im odporúča kúpa auta s menším objemom motora.

Ak sa stretnete so znamením býka neodporúča sa mu požičiavať svoje auto, ako aj predvádzacie vozidlá na skúšobnú jazdu. Nehodovosť pri tomto znamení je až 9,15%,  čo je najviac zo všetkých znamení. Môže to byť spôsobené ich výbušnosťou a neovládateľnou povahou, ktorá sa im pripisuje a môže sa prejaviť aj pri šoférovaní. Samozrejme dopravná nehoda sa môže stať aj človeku, čo mal históriu jázd dovtedy sto percentnú a bol bezproblémový.

Ostrí ale šikovnejší v jazde

Ak sa spomenie znamenie škorpión, ľudia sa mu stránia a neradi sa spájajú s týmto znamením. Šoféri zverokruhu škorpióna môžu na prvý pohľad vyzerať, ako blázniví a nezodpovední vodiči. Opak je pravdou. Hodia sa im autá, ktoré sú čiernej farby. Veľmi radi si užívajú jazdu v športovejších modeloch, preto sa im môžu hodiť autá SUV, ako Opel Grandland a Opel Crossland. Medzi najopatrnejších vodičov zverokruhu, zaraďujeme strelcov a kozorožcov. Patria medzi absolútne najzriedkavejších vinníkov nehôd. Podieľajú sa na nich len 7,25%. Rovnako, ako škorpiónom aj strelcom sa odporúčajú bezpečnejšie SUV keď, že taktiež častejšie riskujú na cestách.