ZDIEĽAŤ

Závidíte svojim deťom dvojmesačné letné prázdniny? Vynahraďte si ich aspoň zaujímavým víkendovým programom a spravte si tiež vaše malé prázdniny len pre seba. Nemusíte nič zariaďovať ani plánovať, stačí si vybrať miesto, ktoré by ste chceli s partnerom navštíviť, zbaliť sa a užívať si nezabudnuteľné chvíle. Možností existuje naozaj veľa.

Welness

Welness víkendy sa stali totálnym hitom. Ideálna kombinácia relaxačných procedúr, masáží a krásneho prostredia vám za pár dní poskytne maximálnu porciu odpočinku a dobitie energie. Môžete si užiť vodné atrakcie, zohriať sa v saune alebo navštíviť fitness centrum.

Pivné víkendy

Láka vás vyraziť si na pivný víkend? No máte pocit, že je to len zábava pre chlapov? Ste na omyle! Pivné víkendy sú netradičné pobyty, počas ktorých si oddýchnete v pivnom kúpeli, pochutnáte si na rôznych pivovarských špecialitách a samozrejme ochutnáte množstvo pív. Muži si tu určite prídu na svoje a verte, že aj pre ženy je tento typ pobytu veľmi zaujímavým a zároveň fascinujúcim. V pive sa predsa nekúpete každý deň.

Golf

Golfové víkendy sú obľúbené u skúsených hráčov, no začiatočníci si tiež prídu na svoje. Nie je predsa nič lepšie, ako stráviť voľné dni v luxusnom rezorte, kde si budete môcť zahrať golf s vašimi priateľmi alebo s rodinou. Pokiaľ ste iba začiatočník, golf sa môžete naučiť hrať pod vedením skúseného trénera. Skutočne sa nemusíte báť ísť na víkend za golfom, aj keď ste ho ešte nikdy nehrali. Lekcie sú pripravené aj pre neskúsených i pre pokročilých. A ani vaše deti sa nebudú nudiť, keďže golfový víkend je skvelá voľba pre rodinný víkend a relaxáciu v jednom.

 

FOTO: Gennadiy Poznyakov / Dollar Photo Club