ZDIEĽAŤ

Rozmýšľate, kde tento rok strávite vašu letnú dovolenku? Chcete si dokonale oddýchnuť pri vode, no zároveň túžite aj po adrenalíne či vzrušujúcich zážitkoch? Na to všetko nepotrebujete jazdiť ďaleké kilometre do zahraničia a tráviť dovolenku pri mori. Aj na Slovensku na vás totiž čakajú porovnateľné podmienky a bohatá ponuka sprievodných atrakcií. Samozrejme s jedným rozdielom. A to absenciou slanej vody. Navštívte toto leto aj vy Senecké jazerá, kde nájdete komfortné ubytovanie v penzióne D O A S a ideálne podmienky na relax za rozumné peniaze.

Voda, adrenalín či kultúra

Senecké jazerá patria počas leta medzi tie najvyhľadávanejšie turistické lokality na Slovensku. Výhodou tejto rekreačnej oblasti je najmä čistá a veľmi príjemná voda spolu s upravenými priľahlými plážami. Atraktivitu jazier zvyšuje aj bohatá ponuka vodných atrakcií či adrenalínových športov, ktoré môžete na jazerách vyskúšať. Ak vás to už nebude baviť pri prírodnej vodnej nádrži, osvieženie spolu s dokonalým vybláznením na vás čaká aj v neďalekom aquaparku. Na svoje si prídu aj priaznivci hudby a kultúry, pretože priamo v blízkosti jazier prebiehajú počas leta viaceré spoločenské podujatia. Na Seneckých jazerách a v ich okolí si preto nájde naozaj každý to, čo potrebuje na letný oddych pri vode.

ubytovanie-senec-doas.sk

Ubytovanie na Seneckých jazerách v Penzióne D O A S

Ak na Senecké jazerá prichádzate z väčšej diaľky, určite budete potrebovať ubytovanie. To vám na naozaj vysokej úrovni ponúka Penzión D O A S. Jeho poloha v tesnej blízkosti Seneckých jazier a zároveň miestneho aquaparku je obrovskou výhodou, pretože všade to budete mať doslova len na pár krokov. Penzión vám ponúka nadštandardné ubytovanie v dvojlôžkových izbách alebo apartmánoch pre 4 osoby. Jeho kapacita je dokopy až 48 ubytovaných hostí. V penzióne na vás čaká okrem ubytovania aj oddychová zóna, kde môžete počas večerov relaxovať napríklad pri hre biliardu. Zároveň si na svoje prídu aj všetci priaznivci tenisu, keďže súčasťou ubytovacieho zariadenia je veľký a starostlivo udržiavaný tenisový kurt. Ten môžu hostia využívať počas celého dňa.

 

Stavte aj vy toto leto na slovenskú dovolenku a strávte ju na Seneckých jazerách. Penzión D O A S sa teší na vašu návštevu.