ZDIEĽAŤ

Klasický kamerový systém so záznamom je príliš drahý, makety kamery zase neponúkajú stopercentnú ochranu. Moderným hitom sú fotopasce, ktoré pôvodne slúžili poľovníkom. V súčasnej dobe slúži predovšetkým k ochrane majetku, či už rodinného domu, rekreačnej chaty, skladu či kancelárie. Fotopasca zachytí akýkoľvek nechcený pohyb v monitorovanom objekte a okamžite pošle fotku na mobil alebo na e-mail. Hoci nie ste doma, budete informovaní o tom, čo sa u vás deje.

Fotopasca je lacnejšou alternatívou kamerového systému. Pôvodne mala slúžiť na pozorovanie zveri poľovníkom a ochranárom zvierat. S postupom času ľudia objavili jej kúzlo a začali ju používať na ochranu svojho majetku.

Fotopasca je cenovo dostupná

Nie každý si môže dovoliť minúť necelých tisíc eur za kvalitný kamerový systém. Cenovo dostupnejšia je fotopasca, ktorá slúži na ochranu majetku, ako prevencia proti vandalizmu a na pozorovaní čiernych skládok. Poteší vás rýchla inštalácia a jednoduchá manipulácia. K prevádzke nepotrebujete ani prítomnosť elektrickej siete. Fotopasca je vysoko odolná proti silnému vetru i dažďu a jej životnosť neskráti ani hlboké mrazy.

Fotopasce ponúka každá predajňa s poľovníckymi potrebami a internetové obchody špecializujúce sa na tento segment tovaru. Ceny týchto mechanizmov sa rôznia. Zoženiete model za sto euro, ale aj prepracovaný model za štyristo euro.

Desiatky typov fotopascí

Tuzemský trh ponúka desiatky typov fotopascí. Klasické prototypy ukladajú snímky na SD kartu. Ak sa chcete o podozrivom správaní v dome dozvedieť ihneď, niektoré fotopasce posielajú snímky priamo na mobil alebo na e-mail. Fotopasce s touto možnosťou sú najvyužívanejšie na ochranu majetku. Drahšie typy dokonca zaobstarávajú zábery v HD kvalite.

Ak vás fotopasce svojimi vlastnosťami a funkciami zaujali, môžete sa obrátiť na spoločnosť TEREM s.r.o., ktorá zaisťuje import kvalitných fotopascí na slovenský trh.