ZDIEĽAŤ
ReFresh bistro: Najväčšia sieť školských bufetov v Česku

Ako si predstavujete školské bufety vy? Zjavilo sa vám pred očami klasické okienko? Tomu je už koniec! Prichádza totiž revolúcia v podobe ReFresh bistra. Ide o školský bufet, ktorý predstavuje najväčšiu sieť školských bufetov na území Českej republiky. Čím všetkým vyniká a prečo sa tak veľmi dostáva do popredia?

Zaujímavosťou je najmä skutočnosť, že ReFresh bistro prevádzkuje viac ako 50 pobočiek po celom Česku. Toto číslo hovorí o úspechu ReFresh bistra, pretože sa skutočne rozrástlo v priebehu niekoľkých rokov. Do dvoch rokov by chceli otvoriť isté pobočky aj v slovenských školách. Práve to je dôvod, prečo sa aktuálne realizujú rôzne administratívne úkony, potrebné pre otovrenie školských bufetov Refresh bistra aj na Slovensku.

Ozvite sa aj vy

Ste zamestnancom školy, prípadne priamo zástupca alebo riaditeľ? V tom prípade neváhajte kontaktovať refresh bistro priamo vy! Tento bufet je vďačný za každý záujem, pretože práve o tom to predsa je. Preto neváhajte a ozvite sa aj vy. Budete tak mať v škole najmodernejší školský bufet, ktorý zaručene vaši školáci radi ocenia, o tom niet pochýb.

Vždy čerstvé!

Tak, ako už z názvu školského bufetu Refresh bistro vyplýva, neustále sa snažia pripravovať vždy čerstvé, chutné a maximálne zdravé pokrmy pre školákov. Zväčša ide o jedlá plné živín, ktoré si môžu školáci zaobstarať. Samozrejme, Refresh bistro ponúka školákom aj priestor na relax počas prestávok medzi hodinami. Umožnenú majú aj platbu kartou a tiež objednávanie cez samoobslužný stojan. Rozhodne tak ide o inovatívne metódy, ktoré v súčasnej dobe do škôl jednoducho patria.

Aj napriek tomu, že Refresh bistro je zatiaľ rozrastené najmä na území Českej republiky, veríme, že sa tak stane aj v rámci Slovenska. Záujem je totiž skutočne obrovský, najmä zo škôl v Bratislave.