ZDIEĽAŤ

Možno sa práve zamýšľaš nad tým, aké by to bolo ísť po dlhom čase opäť na dovolenku. Kam by si tak išiel? Hory alebo more? Listuješ internetom. V hlave sa ti predbiehajú myšlienky. Možno máš pocit akoby sa preskakovali. Každá ti chce ponúknuť niečo iné, ale ty už si rozhodnutý. Chceš svoju najbližšiu dovolenku prežiť vo Vysokých Tatrách.

Je rozhodnuté. Už len vybrať ubytovanie, ktoré by bolo to správne na takýto relax. Nádherná príroda a čistý vzduch. Pokojné prostredie. Kúsok romantiky. Aj toto je dovolenka v Tatrách.

Hotely v Tatrách ťa budú doslova vábiť svojou krásou, čistotou a eleganciou. Príjemný personál, ktorý ti spraví takmer všetko čo by ti na očiach videl. Jediné o čo sa musíš postarať ty je tvoje osobné pohodlie, uvoľniť sa a užiť si plnými dúškami svoju fantastickú dovolenku.

Takže, vybral si ubytovanie Tatry a môžeš začať baliť. Tiež sa chystám do Tatier na dovolenku. Mám to tam rada. Vyberala som ubytovanie, keď v tom som natrafila na pre mňa novú stránku. Mám rada určitý druh pohodlia čo sa týka ubytovania. Preto mám radšej hotely alebo apartmány. Tie luxusnejšie samozrejme.

Cítim sa tam veľmi príjemne. Je to všetko také krásne, nové a čisté. Fotky na web stránke sa mi veľmi páčia. Išla som si pozrieť podmienky a vybrať konečné ubytovanie. Natrafila som však na ponúkané benefity. „Benefit?“ – položila som sama sebe otázku. Dočítala som sa skvelé veci. Aspoň mne prišli skutočne úžasné. Mala som pocit, že toto už nie je tak celkom bežné.

Prvý benefit ti síce vyberú oni avšak o tých ďalších budeš informovaný pravidelnými mesačnými novinkami zaslanými priamo na tvoj email. Ostatné benefity môžu mať podobu napríklad: fľaša vína, bezplatný prenájom wellness centra, domáce koláčiky… viac sa dočítať priamo na web stránke. Benefity to je len povestná čerešnička na torte.