ZDIEĽAŤ

Možno si to vzhľadom k chladnému počasiu ešte ani neuvedomujeme, no leto je pomaly, ale isto za dverami a mnohí z nás sa chystajú za hranice Slovenska – za dovolenkou, zábavou, prácou či štúdiom. Ak sa už dokonca začínate baliť, mali by ste mať na pamäti, že okrem plaviek, peňazí, opaľovacích krémov či mobilu, potrebujete ešte jednu dôležitú vec! Áno, myslíme tým cestovné poistenie, ktoré je určené pre tých, ktorí chcú odcestovať do zahraničia a chcú vylúčiť riziko finančných ťažkostí v prípade vzniku neočakávanej udalosti. Cestovné poistenie vám zabezpečí pocit istoty, že aj v prípade náhleho ochorenia, úrazu či straty batožiny sa môžete obrátiť na spoľahlivú asistenčnú spoločnosť, ktorá vám ochotne pomôže.

Výrazná finančná úspora!

Bohužiaľ, mnoho ľudí sa domnieva, že pokiaľ vlastnia poisteneckú kartičku EU, ošetria ich všade zadarmo. Omyl! Pokiaľ sa chystáte do zahraničia, cestovné poistenie je priam nutnosť – teda, pokiaľ chcete ušetriť. Zákonné zdravotné poistenie do krajín Európskej únie totižto nezahŕňa náklady na prepravu chorého naspäť na Slovensko, čiže v prípade vzniku takejto situácie, by vás to vyšlo veľmi draho! Cestovné poistenie online môžete uzavrieť samozrejme podľa vašich preferencií, veď poisťovní máme mnoho, čiže si je z čoho vyberať.

Aké sú výhody uzavretia poistenia elektronickou formou?

Internetový portál Superpoistenie.sk predstavuje online uzavretie poistenia, čiže elektronickou formou, a to priamo z pohodlia vášho domova! Vašou jedinou úlohou je navštíviť portál, oboznámiť sa s cenovými ponukami a podmienkami jednotlivých poisťovní, vybrať si typ poistenia, ktorý potrebujete a akonáhle zaplatíte poistné, poistná zmluva nadobúda svoju platnosť. Pýtate sa, prečo je lepšie uzavrieť poistenie online? Okrem toho, že týmto spôsobom ušetríte mnoho času, ktorý by ste museli inak stráviť na pobočke, internetový portál umožňuje cestovné poistenie porovnanie uskutočniť bezpečným a jednoduchým spôsobom, ktorý vám zaberie len niekoľko minút. Tak čo poviete, aj vy využijete túto možnosť, ktorú nám poskytuje dnešná moderná doba a uľahčíte si „papierovačky“ takýmto spôsobom?