ZDIEĽAŤ

Povinné zmluvné poistenie sa v dnešnej dobe najjednoduchšie uzatvára online. Vyhľadanie, porovnanie a uzatvorenie poistenia online je časovo nenáročné a poskytuje užívateľom viacero výhod.

Nie je potrebné navštíviť pobočku poisťovne

Uzatvorenie zmluvy PZP je možné vybaviť online, bez nutnosti návštevy kamennej pobočky poisťovne. Jedna z najväčších výhod je nielen rýchlosť a jednoduchosť celého procesu, no najmä fakt, že nám pracovník poisťovne neponúka zbytočné pripoistenia.

Zmluva PZP uzatvorená online je platná okamžite po zaplatení. Nie je teda potrebné čakať na podpisovanie zmluvy a teda vôbec netreba navštíviť poisťovňu. Všetky potrebné dokumenty sú doručené poštou a zelená karta je doručená elektronicky, do emailovej schránky. Vyraziť na cesty teda môžeme okamžite.

Všetky ponuky PZP na jednom mieste

V minulosti bolo bežné navštíviť poisťovňu a nechať si vypracovať ponuku na mieru pre konkrétne vozidlo a jeho majiteľa. Problém bol v tom, že ak sme si chceli porovnať viaceré ponuky, bolo potrebné navštíviť viacero poisťovní.

Dnes pre výber naozaj kvalitného poistenia nie je potrebné chodiť ďaleko. Všetky ponuky dostupné na trhu od viacerých poisťovní možno nájsť na jednom mieste, v aplikácií PZP kalkulačka pre porovnanie PZP online. Údaje o aute a majiteľovi vozidla tak stačí zadať iba raz a systém vygeneruje zoznam najvýhodnejších ponúk. Zoznam zároveň zahŕňa výhody, bonusy a doplnkové služby, ktoré možno uplatniť iba online.

Výhody, ktoré možno získať iba online

Za uzatvorenie PZP online ponúkajú poisťovne dodatočné zľavy, ktoré by ste v kamennej pobočke často nezískali. Vyplnením údajov a zmluvy online totiž šetríte čas ako sebe, tak aj poisťovni a jej zamestnancom. Práve vďaka týmto bonusom tak môžete získať najlacnejšie PZP na trhu.