ZDIEĽAŤ

Milovníci stanovania majú perfektný prehľad o stanoch, o ich odolnosti pri nečase či o rýchlosti, s akou stan postavíte a zložíte. Napadlo vás ale, že by sa vám mohol hodiť aj nožnicový stan?

Nožnicové stany aj na dovolenku

Pokiaľ idete stanovať s autom, alebo ste milovníkom caravaningu, určite oceníte zázemie naviac. Tradičné slnečníky nie sú dostatočne stabilné. Omnoho viac komfortu vám ponúkne nožnicový stan.

Obrovskou výhodou nožnicových stanov je ich prepracovaná konštrukcia. Sú z ľahkého hliníku, ale pritom dostatočne robustné a pevné. Jednoducho sa zmontujú aj demontujú. V aute zaberú minimum miesta a pri stanovaní či dlhšom pobyte v prírode aj v kempe sú skvelým zázemím naviac. Miestom, kam neprší, nepraží slniečko, kde sa môžete schovať pred nevítanými pohľadmi z okolia. Vlastne si na dovolenku veziete parádny záhradný altánok.

Rôzne farby, rôzne rozmery

Nožnicové stany, ktoré kúpite na Expodom.sk, sa predávajú v niekoľkých farbách. Ak chcete, tak ich doladíte s farbou automobilu aj vášho stanu, či si vyberiete taký, aký sa vám momentálne páči. Obrovskou výhodou je tiež veľké množstvo rozmerov. Od najmenšieho o veľkosti 2×2 m, až po najväčší s veľkosťou 6×3 m. Pokiaľ však túžite ešte po väčšom, nie je to problém. Stany sa dajú navzájom spojiť a vytvoríte si tak veľkosť aj tvar plochy podľa vlastného želania.

Stany aj na špeciálne akcie

Tieto stany môžete ale používať aj ako promo stánky. Organizujete špeciálny zraz pre ľudí rovnakých záujmov, klub, karavanistov či vodákov? Alebo podobnú akciu? Tieto kvalitné stany poskytnú prístrešok pri hromadných akciách, ale môžu poslúžiť aj ako predajné stánky, napríklad pre občerstvenie či rôzne suveníry. Plachty stánku je možné tiež potlačiť reklamou a využiť ich súčasne pre propagáciu. Stany sú samozrejme nepremokavé. Počet stien, ktoré na stane ponecháte, závisí vždy na vašej potrebe.