ZDIEĽAŤ

Možnosti cestovať aj za hranice sa počas uplynulých rokov pomaly rozširovali a dnes nie je naozaj ničím výnimočným ak cestujete za prácou aj do iných častí Európy, či sveta. Samozrejme, oveľa radšej cestujeme na dovolenky, ktoré sa stali nedeliteľnou súčasťou našich životov, veď kde si máme dobre oddýchnuť od pracovných problémov, ak nie práve na letnej, či zimnej dovolenke.

Väčšina z nás však vyhľadáva práve ten letný oddych, počas ktorého sa môžeme opaľovať, kúpať v mori, ochutnávať zahraničné jedlá, ako aj spoznávať novú kultúru a historické miesta. Toto všetko a ešte omnoho viac môžete zažiť na každej svojej letnej dovolenke. Môžete sa tak venovať tomu, čo Vám najviac pomáha zregenerovať a nájsť sily po vyčerpávajúcom období v práci. Dovolenka ponúka teda množstvo možností, no treba vedieť vybrať tú správnu destináciu. Výber je naozaj široký, no ak ste dovolenku pri mori doteraz odkladali, veľa času Vám nezostáva, naviac aj v destináciách už pomaly ale s istotou slnečné lúče slabnú, a tak ak si predsa chcete vychutnať ešte zvyšky leta, vyberte si last minute do Turecka. Tam na Vás stále čaká také leto, ako si ho predstavujete.

Cestovanie sa stalo naším koníčkom aj vďaka dostupnosti a pohodlnosti leteckej dopravy. Už nemusíme tráviť hodiny v aute, či autobuse, aby sme sa mohli nadýchať príjemného, morského vzduchu. Stačí sadnúť do lietadla a o pár hodín ste na mieste. Pohodlné a rýchle cestovanie však vo veľkej miere využívame aj pri dochádzaní za prácou. Stále viac je populárne Anglicko, kde tisícky Slovákov našli svoje uplatnenie na trhu práce. O letenky Bratislava Londýn je tak veľký záujem, no rovnako môžete takto cestovať aj z východu našej krajiny. Najrýchlejšie spojenie ponúkajú aj letenky Košice Londýn, a to najmä pre ľudí z východného Slovenska.