ZDIEĽAŤ

Aj napriek tomu, že skutočná zima ešte poriadne nezačala, vo vysoko položených oblastiach môžeme už niekoľko týždňov zaznamenať sneh, ktorý môže vodičom nečakane skomplikovať jazdu. K tomu, aby ste sa bezpečne dopravili do vysokohorských častí, trebárs Vysokých Tatier, potrebujete nielen kvalitné zimné pneumatiky a dávku trpezlivosti vzhľadom k tomu, že jazda na snehu nie je vôbec jednoduchá, ale taktiež snehové reťaze, ktoré dokážu v mnohých prípadoch zachrániť život! Že neveríte?

Bezpečná jazda na prvom mieste!

Už na úvod si treba uvedomiť, že k bezpečnej a plynulej jazde počas chladného zimného obdobia vám nepostačia len zimné pneumatiky, ktoré sú svojimi vlastnosťami prispôsobené na jazdu po zasneženej vozovke, keďže najmä vo vysoko položených miestach je pokrývka snehu omnoho väčšia, ba dokonca treba počítať aj s tou možnosťou, že vozovka nie je všade dostatočne upravovaná. K tomu, aby ste sa bezpečne dostali do cieľu, potrebujete tiež hliníkové disky, ktoré pridávajú na bezpečnosti, ale v prvom rade kvalitné snehové reťaze, ktoré sa od seba odlišujú použitým materiálom, cenou či krajinou pôvodu. Ako sa pri ich výbere orientovať?

Vyberte si kvalitné snehové reťaze určené pre akýkoľvek typ automobilu

Vo všeobecnosti platí, že snehové reťaze vyberáme nielen na základe ceny či použitého materiálu, ale taktiež ďalších podstatných parametrov akými je rozmer pneumatiky, typ vozidla či pohonu. Avšak, rýchloupínacie snehové reťaze značky MODULA sú výnimkou! Tie sú totiž vhodné pre každý model automobilov, obzvlášť pre vozidlá s obmedzeným priestorom medzi pneumatikou a mechanickými časťami. Systém Universal Bolt je prispôsobený všetkým typom kolies, dokonca sa nevyžaduje žiadny špeciálny úkon pred montážou reťazí. Ak je pre vás a vašich blízkych bezpečnosť na prvom mieste, neváhajte a nasaďte snehové reťaze 4×4 ešte pred tým, ako sa dostanete na zasneženú a neupravenú vozovku, ktorá by mohla závažne ohroziť vašu jazdu!

https://www.youtube.com/watch?v=DSx0yqYZrOc