ZDIEĽAŤ

Žiadosť o ruku by mala byť nezabudnuteľným zážitkom. Pri akej inej príležitosti si môže pripadať žena ako princezná a muž ako statočný princ, ktorý splní každučké želanie svojej milovanej. Sú to možno len 3 slovíčka, ktoré ale zmenia život zamilovaného páru, takže sa nie je čomu diviť, že muži väčšinou žiadajú svoje drahé polovičky o ruku na jedinečných miestach, ktoré vytvárajú očarujúcu atmosféru. Aké sú vlastne najobľúbenejšie miesta, kde môžete svoju priateľku požiadať o ruku?

Fontána di Trevi v Ríme
Jednoznačne najromantickejšie miesto v celom Ríme, ktoré sa stalo aj predlohou pre rady romantických filmov. Preto sa aj vy môžete inšpirovať, požiadať svoju milovanú o ruku a nasadiť jej zásnubný prsteň práve tu. V meste, ktoré je takmer stvorené nielen pre zásnuby, ale aj pre svadobnú cestu.
Ostrov Boracay na Filipínach
Obľúbené sú aj exotické destinácie a dovolenky v cudzokrajných krajinách a ostrovoch, kde sa zamilované páry cítia doslova ako v zabudnutom raji, pričom si môžu dosýta užiť jeden druhého. Medzi tieto destinácie patrí napríklad ostrov Boracay na Filipínach. V takomto raji už je jednoduché okúzliť ženu natoľko, že na vašu žiadosť o ruku a prsteň s diamantom jednoducho musí povedať áno!

931

Dobrodružstvo v Mexiku
Akčné páry zvolia skôr napínavú a dobrodružnú dovolenku a cestovanie, preto si môžete svoju žiadosť o ruku pripraviť aj na také exotické a dobrodružné miesto akým je napríklad Tulum v Mexiku, ktorý je obľúbenou destináciou turistov. Poznávanie nových krajín a dobrodružnú cestu môžete spojiť so žiadosťou o ruku, čo vaša rovnako naladená polovička určite ocení.
Veľký koralový útes v Austrálii
Ak milujete divokú prírodu a potápanie, môže vás osloviť Austrália a jej nezabudnuteľný koralový útes. Užijete si nielen veľa zábavy a dobrodružstva pri potápaní, ale uchvátiť vašu milovanú môžu aj zásnubné zlaté prstene a žiadosť o ruku rovno pod hladinou tajuplného oceánu.
Talianske Benátky
K romantike sa opäť vrátime do talianskych Benátok, ktoré sú právom označované za najromantickejšie miesto na svete. Nie nadarmo sú tak obľúbené žiadosti o ruku priamo pri plavbe na romantických gondolách tajuplnými zákutiami tohto talianskeho mesta.
Vo víre newyorského veľkomesta
New York možno nie je tradičné romantické mesto ako napríklad Paríž alebo Benátky, na druhej strane má v sebe práve ten potrebný nádych očakávania a napätia, ktoré k žiadosti o ruku jednoducho patria. A aj New York a jeho oslnivé svetlá a majestátnosť mrakodrapov majú proste niečo do seba!