ZDIEĽAŤ

Pri výbere auta sledujeme mnoho parametrov – značka, výbava, cena či farba. Čo je však skutočne najdôležitejšie je bezpečnosť vášho nového štvorkolesového miláčika. Okrem asistenčných systémov sa o stabilitu auta a váš dobrý pocit z jazdy aj po neupravených vozovkách či v náročnom teréne postarajú najmä kvalitné pneumatiky.

Hľadanie tých pravých pneumatík – beh na dlhé trate?

Vybrali ste si autíčko, ktoré vám prirástlo k srdcu. Vybrali ste kvalitné hliníkové disky a na rade je rozhodovanie o type nových pneumatík. Či už hľadáte letné, zimné, celoročné, run-flat, all-terain alebo mud-terain “gumy”, vo väčšine prípadov chcete kúpiť kvalitné, ale aj lacné pneumatiky, ktoré budú zárukou kvality za rozumnú cenu, vďaka čomu vám zostane ešte pár eur na benzín či naftu. Možno dáte na rady dobrého známeho, možno sa poradíte v pneuservise, alebo sa vydáte hľadať tie ideálne pneumatiky online. Ak pre vás platí tá posledná alternatíva, odporúčame portál pneumatiky.sk, kde nájdete nielen letné pneumatiky Matador, ale aj množstvo iných značiek, z ktorých si môžete vybrať tie pravé presne podľa vami žiadaných parametrov. Pomôže vám v tom konfigurátor hľadania hneď na úvodnej stránke, kde zadáte požadovaný druh, rozmery, značku, záťažový a rýchlostný index. Internetový obchod tiež ponúka množstvo modelov v akciových a výpredajových cenách, pričom ich dostupnosť na sklade a dodanie do dvoch pracovných dní je samozrejmosťou. Neujdú vám ani novinky na trhu s pneumatikami, naopak, vyberiete si s nich priamo v internetovom obchode a o pár dní ich už obúvate svojmu štvorkolesovému tátošovi a testujete na cestách.

Kúpiť kvalitné a zároveň lacné pneumatiky nikdy nebolo jednoduchšie – len pár kliknutí myšou a sú vaše, priamo z pohodlia domova.