ZDIEĽAŤ

V súčasnej dobe sa nakupovanie cez internet dostáva do popredia, keďže spotrebitelia preferujú nižšiu obstarávaciu cenu. Súčasne je nakupovanie v internetových obchodoch komfortnejšie a oveľa rýchlejšie. Aktuálnym trendom sú zľavové portály, ktoré združujú zľavové kódy a kupóny do najrôznejších obchodov. Nespornou výhodou je, že za zľavu nezaplatíte ani korunu. Stačí skopírovať promo kód zo zľavového portálu, vložiť ho pri objednávke v konkrétnom e-shopu do formulára a zľava sa automaticky odpočíta. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme raj zliav.

Dovoľujeme si vám predstaviť webovú stránku Kuponovnik.sk, ktorý sa orientuje na zľavové kódy a kupóny. Akonáhle vstúpite na stránku, vašu pozornosť pritiahne bohatá navigácia rozdeľujúca zľavy podľa oblastí. Či už potrebujete kúpiť niečo zo segmentu auto-moto, alebo technológií, neprídete skrátka. Dokonca môžete získať rôzne zľavy na parfumy a kontaktné šošovky.

Obľúbené obchody

Zľavový portál Kuponovnik.sk vybral najobľúbenejšie obchody, v ktorých ľudia radi nakupujú. Zľavy tak môžete získať do obchodu Deichmann.sk, BioCare.sk či Otto.sk. Na svoje si prídu tiež zákazníci internetového obchodu Parfemy-Elnino.sk či Nay.sk. Ak nehľadáte konkrétny obchod, ale iba surfujete po zľavových kupónoch, môžete sa pozrieť na tie najnovšie. Treba vás niektoré zľavy zaujmú a niečo nakúpite.

Môžete sa podeliť o zľavy na cestovanie tiež so svojimi priateľmi. Ak vás niektorý promo kód zaujme, môžete im ho zdieľať.

Možno sa pýtate, akú zľavu dostanete. Je to rôzne. Niektoré sú dané percentuálne a napríklad do Zoot získate päťdesiatpercentnú zľavu na nákup. Iné sú špecifikované konkrétnou sumou, napríklad dostanete zľavu 5 € na konkrétny produkt. Ponuka na Kuponovnik.sk je rozmanitá a na svoje si príde skutočne každý milovník nakupovanie.

 

Obrázky: patrylamantia / Dollar Photo Club