ZDIEĽAŤ

V súčasnej dobe dochádza k výrazným rekonštrukciám ubytovacích zariadení ako hotelov, penziónov a chát. Pokiaľ chcete svojim návštevníkom ponúknuť komfortný odpočinok po náročnom dni v teréne, nezaobídete sa bez kvalitného lôžka. A akousi pridanou hodnotou izby je sedačka, na ktorej hostia chvíľu spočinú. V nasledujúcich riadkoch vám prezradíme, kde objednať sedačky na mieru.

Vybrať sedaciu súpravu, ktorá bude vzhľadom a veľkosťou korešpondovať s ostatným vybavením hotelovej izby, sa môže zdať ako nadľudský výkon. Sériovo vyrábaný sedací nábytok svojimi parametrami často nevyhovuje, a preto odporúčame obrátiť sa na spoločnosť, ktorá má vo svojej kompetencii výrobu sedacích súprav na mieru.

rohová-kožená-sedačka-flavioSedacky.com je nábytkový špecialista na slovenskom trhu

V slovenských vodách pôsobí veľa spoločností, ktoré sa špecializujú výhradne na výrobu nábytku. No nie všetky rešpektujú aktuálne trendy vo svete bývania a nie všetky využívajú moderné výrobné technológie. Svetlou výnimkou je rýdzo slovenská spoločnosť Sedacky.com, ktorá v tomto špecifickom segmente pôsobí už dlhé roky. Spolupracuje s významnými bytovými dizajnérmi, ktorí navrhujú sedačky na mieru vyhovujúce štýlom príslušnému priestoru, v ktorom sa budú nachádzať.

Vybrať si môžete z pestrej škály riešení. Obmedzení nie ste ako po dizajnovej stránke, tak ani po rozmerovej stránke. Stačí spoločnosti prezradiť vaše predstavy a vízie. S výslednou prácou budete nadmieru spokojní. Napríklad v apartmánoch sa budú vynímať mohutné kožené sedačky, zatiaľ čo menším izbám pristanú rohové sedačky, ktoré využijú aj voľné miesto v rohu.

Oslovte slovenského výrobcu, ktorý k svojim zákazníkom pristupuje individuálne. Či už ste päťhviezdičkový hotel alebo penzión, vždy budete s návrhmi sedačiek spokojní.