ZDIEĽAŤ

Taliansko je malebná krajina rozprestierajúca s v južnej časti Európy, konkrétne na Apeninskom polostrove. Charakteristickým rysom krajiny, ktorá je preslávená svojimi cestovinami a pizzou, je, že vo vnútri v nej ležía dva mestské štáty menom Vatikán a San Maríno. S príchodom letného počasia vyrážajú turisti na východ k Jadranskému moru, na juh k Jónskému moru či na západ k Tyrhénskému a Ligurskému moru. A v zimnom období sú lákadlom tunajšie Alpy. Oficiálnym jazykom je taliančina, ktorá je ľubozvučná. No naučiť sa tento jazyk nie je ľahké, o čom by mohli svoje rozprávať prekladatelia a tlmočníci.

Rozhodli ste sa vyraziť do Talianska za dobrodružstvom, štúdiom či rozvojom pracovného života? Pravdepodobne sa nezaobídete bez odborných prekladov niektorých dokumentov. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme prekladateľskú agentúru, ktorá má vo svojej kompetencii aj preklad do taliančiny, prípadne ďalších svetových jazykov.

PRESTO Services Slovakia s.r.o.

V súčasnej dobe sa prekladateľskej činnosti venuje veľa spoločností, pričom veľkej popularite na tuzemskom trhu sa teší prekladateľská agentúra vystupujúci pod názvom PRESTO Services Slovakia s.r.o., ktorá ponúka ak preklad do taliančiny, tak aj do ďalších jazykov (nemčina, angličtina, francúzština, španielčina atď. ). PRESTO Services Slovakia s.r.o. má viac ako dvadsaťročnú tradíciu.

Portfólio služieb tejto prekladateľskej agentúry zahŕňa preklady bežné, právne, technické, dokumentov Európskej únie a medzinárodné. A v neposlednom rade ponúka tiež korektúry, grafické úpravy prekladov a lokalizáciu internetových stránok.

Obráťte sa na špecialistov, ktorí preložia akékoľvek dokumenty zrozumiteľne a správne, či už sa jedná o životopis či rodný list. A v ceste do zahraničia, respektíve do Talianska, vám už nič brániť nebude.

Autorské právo: cienpies / 123RF Reklamní fotografie