ZDIEĽAŤ

Priemysel s destilátmi sa postaral o to, aby sme si na palubu mohli vziať nejakú tu mini fľaštičku. Už aj známy a obľúbený rum Diplomático môžeme nájsť v jeho mini verzii.

V dnešnej dobe už nie je neobvyklé cestovať do európskych, ale aj mimoeurópskych krajín len s príručnou batožinou. Výhody batožiny, ktorá musí zodpovedať špecifickej veľkosti a hmotnosti sú jednoznačné. V prvom rade je to cena letenky, neskôr pohodlie pri cestovaní, keď sa presúvate s ľahšou batožinou ako 30 kilogramovým kufrom či ušetrenie času spojeného s check-inom alebo s dodaním batožiny.

Príručná batožina má aj svoje mínusy, ako množstvo tekutín balených so sebou do danej destinácie alebo z nej. Samozrejme je na každom z nás, aké priority si určí.

Priemysel s destilátmi sa postaral o to, aby sme si na palubu mohli vziať nejakú tu mini fľaštičku.

Už aj známy a obľúbený rum Diplomatico môžeme nájsť v jeho mini verzii v obchodoch alebo cez predaj alkoholu online cestou.

Rum Diplomático v skratke

Rum Diplomático, ako legendárna značka rumu,vznikla na konci 18. storočia vďaka veľkej iniciatíve a vášni Dona JUANCHE Nieto Melendez, ktorý sa zaoberal objavovaním procesov a zdrojov zodpovedných za mnoho lákavých chutí tradičných nápojov vo Venezuele. Takisto hľadal svoj vlastný spôsob výroby rumov. Zohľadňoval dané životné prostredie, ktoré výrobný proces do istej miery ovplyvňuje. A tak stvoril kombináciou rumov, rôznych štiav a prísad, skvelý rum s nezameniteľným telom a jemnou arómou. A tak sa vydal rum pod značkou Diplomático do sveta, kde zožal veľký úspech.