ZDIEĽAŤ

Otázka prepravy tovaru sa stáva v dobe e-shopov čoraz aktuálnejšia. Dôvodov, kedy padne kvalitná kuriérska služba naozaj vhod, je nespočetne. Veríme, že keď Vám predstavíme spoločnosť SDS, problém s doručovaním zásielok bude nadobro vyriešený. Tento prepravca navrhne najvhodnejšie riešenia, aby sa balíček dostal na miesto určenia nepoškodený a včas. Samozrejmosťou je potvrdenie dodacích listov, výber hotovosti za prepravné služby, inkaso dobierok od príjemcu a následné zaslanie finančných prostriedkov na účet odosielateľa. K dispozícií sú tiež prázdne obaly, priestory na skladovanie či balenie zásielok. Individuálny prístup a nadštandardná miera prispôsobenia sa potrebám klienta garantujú maximálnu spokojnosť.

Dôvera klienta ako záväzok

SDS (Slovenský doručovací systém) je na našom trhu dobre známy, a teda sa nemusíte obávať amaterizmu. Dlhoročné skúsenosti z neho robia skvelého partnera. Dôvera klienta je od vzniku spoločnosti záväzkom, ktorý nehodlá nikdy porušiť. 25 rokov praxe garantuje, že preprava tovaru prebehne bez akýchkoľvek výraznejších problémov. Prevádzky tohto prepravcu sú po celom Slovensku a nachádzajú sa na strategických uzloch, čo dokáže zabezpečiť, že Vaša zásielka môže byť doručená už od 24 do 48 hodín. Postup sa odvíja aj od individuálnej požiadavky klienta a riešenie vychádza zo základných sadzieb. Dodržiavanie termínov je záväzné pre všetky centrá spoločnosti. S každým balíčkom sa zaobchádza nanajvýš opatrne a s úctou. Inovácia, kvalita, dynamika a flexibilita, to sú prednosti, ktoré radia spoločnosť SDS medzi jednotky vo svojom odbore. Všetci pracovníci sú riadne vyškolení, diskrétni a plne oboznámení s obchodnou politikou firmy, ktorá hovorí aj o absolútnej ochrane dôverných informácií klienta. Z uvedeného vyplýva, že Slovenský doručovací systém je symbolom modernej spoločnosti, ktorá sa môže s hrdosťou hlásiť o pozornosť klientov.

Neobmedzuje sa hranicami

Medzi nesporné plusy, ktoré vie prepravná spoločnosť SDS svojím klientom ponúknuť, patrí nielen komfortný a dynamický rozvoz zásielok na Slovensku, ale i v Českej republike. Toto umožňuje spolupráca s lídrom českého prepravného trhu. Aj v prípade, že potrebujete zaslať balíček do inej krajiny, zvolený bude vždy iba ten najlepší partner, ktorý dokáže zaručiť 100% starostlivosť a spoľahlivosť. Veríme, že už po prvom využití služieb SDS získate o tejto spoločnosti vynikajúcu mienku a presvedčíte sa o jej kvalitách. Odteraz prepravujte bez stresu, rýchlo a jednoducho.

Foto: sdssk.sk