ZDIEĽAŤ

Historického centra Bratislavy sa v posledných rokoch dotklo veľa výrazných zmien, avšak k lepšiemu. Starobylé budovy sa obliekli do nového kabátu, čo mesto rozžiarilo. Ulicami Starého Mesta blúdi oveľa viac turistov než kedy predtým. Jeden deň si užijete prechádzku historickým jadrom, druhý deň sa zabavíte kultúrnou akciou a tretí deň si odpočiniete na nákupoch. To je len pár dôvodov, prečo zostať v Bratislave na niekoľko dní.

Rovnako ako každé hlavné mesto, tak aj Bratislava sa honosí titulom obchodného, ​​kultúrneho a finančného centra. Nechýba nehnuteľnosti s puncom luxusu, ktoré majú funkciu ubytovacích priestorov. A v jednom z lukratívnych hotelov môžete zostať aj vy, ak vyrazíte do Bratislavy na predĺžený víkend.

Luxusný hotel Bratislava

V srdci historickej Bratislavy sa týči  Radisson Blu Carlton, ktorý je považovaný za najprestížnejšiu budovu mesta. Pôvodná budova z roku 1837 prešla náročnou rekonštrukciou, ktorá po sebe zanechala ojedinelú nehnuteľnosť ponúkajúcu 170 komfortne zariadených izieb a apartmánov. Perfektná poloha hotela zabezpečuje jednoduchý prístup k Národnému Divadlu a Filharmónii, teda o kultúrny program rozhodne neprídete. V blízkosti sa rozprestiera tiež Staré Mesto s významnými pamätihodnosťami. Na dosah ruky nechýba ani obchodíky a reštaurácie. Moderný hotel ponúka vedľa štýlových izieb reprezentatívne konferenčné priestory, ktoré využíva veľa firiem a organizácií k rôznym akciám.

Keď chcete spoznať všetky tváre Bratislavy, zostaňte tu niekoľko dní. Stačí sa ubytovať v lukratívnom hoteli, ktorý bude počas pobytu v metropole len čerešničkou na torte.

 

FOTO: radissonblu.sk