ZDIEĽAŤ
Dovolenkujte na Slovensku a ušetrite až 55% z ceny pobytu.

Aktívny oddych na horách alebo relax pri vode? Kultúrne pamiatky v meste alebo ticho na samote pod lesom? Dovolenka na Slovensku môže byť presne podľa vašich predstáv.

Vďaka rekreačnému príspevku teraz viete ročne ušetriť až 55% nákladov na ubytovanie. Prezradíme vám, na čo všetko môžete príspevok využiť aj ako si oň cez platformu UpRekrea jednoducho požiadať.

Dovolenka na Slovensku sa oplatí – s príspevkom na rekreáciu ušetríte až 275 eur ročne

Ak si rezervujete ubytovanie na Slovensku na 2 a viac nocí, môžete zamestnávateľa požiadať o príspevok na rekreáciu. Preplatí vám 55% z ceny ubytovania a pobytu do hodnoty 500 eur.

Príspevok môžete využiť aj na detské letné tábory pre školopovinné deti. Max. výška príspevku, ktorú môžete získať, je teda 275 eur za kalendárny rok. (Presné informácie za akých podmienok vzniká nárok na príspevok nájdete na stránkach Ministerstva školstva.)

Ubytovanie aj žiadosť o príspevok na jednom mieste – využite služby UpRekrea

Dovolenka na Slovensku je zaujímavá v každom ročnom období. Platforma UpRekrea ponúka široké možnosti ubytovania na predĺžený víkend aj týždňovú dovolenku.

Ak vám vytvorí účet zamestnávateľ, budete môcť priamo cez telefón fotiť a posielať doklady potrebné k žiadosti o príspevok. Navyše uvidíte aj zostatok vášho príspevku a o potvrdení žiadosti vás informuje notifikácia.

S UpRekrea k vode aj do hôr

Máte radi vodné športy a adrenalín? Alebo si len chcete oddýchnuť pri vode? UpRekrea má pre vás širokú ponuku ubytovania v okolí jazier, kúpalísk a aquaparkov. Ste fanúšikmi turistiky? Cez platformu UpRekrea nájdete ubytovanie vo Vysokých Tatrách aj iných slovenských pohoriach.

S UpRekrea si môžete rezervovať pobyt v niektorom z 20 slovenských kúpeľných miest. Najmä počas letnej sezóny ponúkajú okrem množstva liečebných procedúr aj bohatý kultúrny program.

Európsky unikát

Spišský hrad je jeden z najväčších na svete. Bojnický zámok bol grófom Pálfym prestavaný podľa francúzskych hradov na romantické sídlo. Čachtice sú opradené legendami o Alžbete Báthoryovej. Vedeli ste, že na oravskom zámku sa natáčal legendárny film o grófovi Dracula?

Na území Slovenska je 425 kaštieľov a 220 hradov a zámkov. Európsky unikát. Niektoré z nich sú zapísane ako svetové dedičstvo Unesco. Spoznávací, wellness alebo športový pobyt, cez UpRekrea rýchlo a jednoducho rezervujete ubytovanie a môžete vyraziť na cesty po Slovensku.