ZDIEĽAŤ

Letná dovolenka už pomaly, ale isto klope na dvere a mnohí z vás váhajú, ktorú destináciu si vybrať. Možno ostanete prekvapení, no Tatry patria medzi najobľúbenejšie miesto Slovákov, ale i zahraničných turistov, veď nielen cez zimu, ale aj počas leta tu môžete stráviť nezabudnuteľné dni plné dobrodružstva. Výlety na bicykloch, zdolávanie turistických trás, lezenie po tatranských horách, adrenalínová jazda na bobovej dráhe, zábava v miestnych aquaparkoch či relaxovanie vo vírivke priamo na hoteli sú len niektoré z aktivít, ktoré si môžete užiť s celou rodinou či priateľmi. Ako si však vybrať komfortné ubytovanie, ktoré bude spĺňať aj vaše najnáročnejšie požiadavky?

Ubytujte sa priamo v Nízkych Tatrách

Treba uznať, že morský vzduch má svoje čaro, no tatranské prostredie a čerstvý vzduch vám každým nadýchnutím prinesie vôňu čarovných kvetín a lúky. Môžete sa prechádzať v tieni lesoch, počúvať hlasy vtáčikov či chodiť na boso po tráve. Nádherná predstava, však? K tomu, aby vaša dovolenka skutočne stála za to, potrebujete okrem iného i poriadne ubytovanie, kde bude o vás patrične postarané! Široký výber izieb a apartmánov poskytuje špičkový Grand Hotel, nachádzajúci sa v srdci Nízkych Tatier, konkrétne v celoročnom stredisku Jasná. Výhodou je, že skutočne na dosah máte všetky služby a aktivity, čiže je len na vás, či dáte prednosť oddychu priamo v hoteli alebo sa radšej vyberiete do okolia spoznávať zákutia tatranskej prírody.

Apartmán de luxe za výhodnú cenu!

Cenovo výhodný apartmán de luxe je určený pre všetkých tých, ktorí si potrpia na prvotriednom komforte a luxuse v „grand štýle“ a tou najlepšou správou je, že teraz môžete získať izbu Deluxe za cenu izby Economy. Tak čo poviete, aj vy využijete túto lákavú ponuku, ktorá sa jednoducho neodmieta?