ZDIEĽAŤ

Pamätáte si na svoju prvú jazdu na bicykli? Spočiatku sme ako deti jazdili predovšetkým pred panelákom, bláznili sa s kamarátmi, a to pokojne od rána do večera. Jednoducho povedané, nič nám nechýbalo. No čím sme starší, tým je času pochopiteľne aj menej a väčšina z nás má bicykel pohodený kdesi v pivnici, čo je však obrovská škoda.

V dnešnej dobe sú po celom Slovensku vybudované perfektné cyklistické chodníky, ktoré sú zväčša situované v prírode, kde načerpáte úplne iné myšlienky. Vezmite deti, rodičov či starých rodičov a poďte sa aj vy bicyklovať priamo do Vysokých Tatier, kde na vás čakajú nezabudnuteľné dobrodružstvá! Spoznajte krásu našich tatranských dolín, obdivujte majestátnosť okolitých štítov a nechajte sa vzniesť do ríše divov. Veď existuje snáď lepšia športová aktivita pre celú rodinu ako je práve bicyklovanie?

Relaxujte s celou rodinou vo Vysokých Tatrách

Existuje celá rada dôvodov, prečo sa oplatí navštíviť Vysoké Tatry, a to v každom ročnom období. Cez zimu je to pochopiteľne lyžovanie a zimné zážitky, prečo vyhľadávame práve zasnežené tatranské panorámy, no ani cez leto sa tu nudiť veru nebudeme. Ako už bolo spomenuté, cyklistika je momentálne veľmi populárna, veď máme na to zabezpečené ideálne podmienky, tak prečo to konečne nevyužiť? Turistika, nočný život, ba dokonca zážitková gastronómia! Hotel v Tatrách, ktorý sa vypína nad Tatranskou Lomnicou, je ideálnym miestom na rekreáciu po celom dni, čiže je len na vás, či uprednostníte relax v miestom Grand Mountain Spa alebo famóznej reštaurácií, kde sa o vás postarajú špičkoví kuchári! Využite atraktívne zľavy, vyberte si niektorý z výhodných pobytových balíčkov a spoznajte tie najtajomnejšie zákutia Tatranskej Lomnice, ktoré vás očaria už od prvého momentu.