ZDIEĽAŤ
elektronický prekladač

Väčšinu z nás určite láka možnosť vycestovať, naučiť sa cudzí jazyk, spoznať nových ľudí a zároveň si užiť vytúženú dovolenku v zahraničí. Pýtate sa, ako spojiť príjemné s užitočným? Ako si užiť chvíľku voľna, no zároveň sa zdokonaliť v cudzom jazyku?

S elektronickým prekladačom to ide ľahšie!

Nie je nič nezvyčajné, že každý sa učíme a vstrebávame informácie rôznou rýchlosťou. Niekto sa dokáže naučiť anglicky behom mesačného pobytu, iný potrebuje omnoho dlhšiu dobu, kým si osvojí aspoň základné frázy. Avšak, 2 až 3 mesiace predstavujú ideálnu dobu na naučenie sa základov cudzieho jazyka. Je to totiž obdobie, počas ktorého sa dokážeme naučiť niekoľko stoviek slovíčok a zároveň zložiť základné vety, s ktorými sa dorozumieme v zahraničí. Samozrejme, že záleží na vašej vnímavosti a celkovom prístupe k nasávaniu nových znalostí a ochote ich aktívne využívať. K tomu, aby ste sa mohli v cudzom jazyku zdokonaľovať v podstate kdekoľvek a kedykoľvek, vám poslúži elektronický prekladač viet, ktorý dokáže správne preložiť vetu z materinského do cudzieho jazyka.

Vyberte si z 52 cudzích jazykov!

Že sa túžite zdokonaliť v nemčine? Chceli by ste vedieť základy francúzštiny? Alebo sa chystáte budúci rok vycestovať do Španielska a chcete sa bez problémov dohovoriť? Vreckový prekladač LANGIE, ktorý ovláda až 52 jazykov, je šikovným pomocníkom pre všetkých tých, ktorí sa túžia dohovoriť v cudzom jazyku, a to s najvyššou presnosťou! Zabudnite na translator od Google, s ktorým sa žiaľ nenaučíte správne konverzovať či bežne dostupné aplikácie do mobilu, ktoré dokážu preložiť maximálne samotné slovíčka. Začnite sa vzdelávať v pohodlí domova, ušetrite na jazykových kurzoch a osvojte si frázy v cudzom jazyku vrátane prízvuku, ktorý bude už len akousi „čerešničkou na torte“.