ZDIEĽAŤ

Žijú vaši priatelia alebo členovia rodiny v cudzine? Posielate im často balíky alebo iné zásielky? Potrebujete pre svoj biznis jednoducho prepravovať malé či veľké zásielky do inej krajiny? Teraz si môžete celý proces zasielania uľahčiť.

Či ste súkromná osoba, podnikateľ alebo firma, posielanie a prijímanie balíkov a listových zásielok zo zahraničia je dnes jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Samozrejme stále môžete využiť klasického spôsobu a dôjsť s balíkom na poštu, ale ruku na srdce, koho by bavilo čakanie v radoch a ďalšie radosti, ktorými nás táto skostnatená inštitúcia často víta?

So službou Balík do zahraničia si môžete byť istí, že sa vaša zásielka expresne a bezpečne doručí adresátovi. Navyše si celú službu objednáte z pohodlia domova či kancelárie, kuriér u vás balík vyzdvihne a vy tak nemusíte strácať čas. Zmyslom tohto projektu je poskytnúť spoľahlivý, pohodlný a lacný spôsob posielania zásielok a balíkov do zahraničia aj na Slovensko.

Štandardná preprava zásielok po Európe trvá maximálne 3-5 dní, do ostatných krajín sveta nezaberie viac ako 4-7 dní. Expresné zásielky sa doručujú dokonca do 24 hodín. Túto službu využijete aj vtedy, ak potrebujete prepraviť objemnú alebo ťažkú ​​zásielku až do 4 ton. A s takým nákladom už sa niekam ťahať chce málokomu.

Celý proces objednávky prepravy je jednoduchý. Vyplníte on-line formulár, zaplatíte poštovné, kuriér u vás zásielku vyzdvihne (prípadne ju osobne podáte) a je to. Štandardné poistenie zásielky je do 100 €. Veľmi cennú zásielku si ale môžete poistiť až do výšky 39 000 €.

V dnešnej dobe existujú digitálne aplikácie snáď na všetko. Prečo si neuľahčiť aj tak bežnú vec, ako je posielanie pošty a balíkov?