ZDIEĽAŤ
Aké nohavice, by ste mali zaručene mať doma vo svojom šatníku

Milí páni, keď hľadáte niečo inšpiratívne čo sa týka pánskych nohavíc a niečo s čím zaujme, ste určite na správnom mieste. Radi vám s výberom pánskych nohavíc pomôžeme. Povieme vám pár tipov a trikov ako sa nastajlovať a aký typ nohavíc sa bude pre vás čo najlepšie hodiť. Či už idete niekam na spoločenskú udalosť alebo si idete iba zašportovať, dnes si aj páni potrpia na tom, aby vyzerali čo najlepšie pri akejkoľvek aktivite. Ale často krát sa stane, že si nevedia vybrať správne a majú pochybnosti.

Radi vám teraz povieme podľa čoho by ste si mali vyberať nohavice.

Chceli by ste vyzerať štýlovo aj v práci? Žiadne starosti, dnes si môžete vybrať z veľkého množstva rozličných nohavíc. Ak pracujete niekde v kancelárii tak určite by ste mali zvoliť nejaký elegantnejší typ nohavíc.

Už ste počuli o nohaviciach chinos?

Ak nie radi vám tento typ pánskych nohavíc predstavíme. Nohavice chinos. Možno vám to znie ako úplná novinka, čo aj vlastne je, ale keď sa pozrieme od kedy sa takýto typ nohavíc nosil ostali by ste prekvapení. Nohavice chinos sa zaradzujú do kategórie spoločenských a elegantných nohavíc. Nohavice chinos majú svoju začiatky už v 19. storočí a to vďaka svojmu tvaru a aj tomu, že sú veľmi pohodlné. Už v minulosti sa považovali za druh pánskych nohavíc, ktoré sa dali skombinovať naozaj s hocičím a páni s nimi dokázali vytvoriť či už elegantný look alebo aj ležérny look. A práve preto sú tieto nohavice obľúbené aj v dnešnej dobe. Ako sme spomínali môžete si ich obliecť do práce alebo aj niekam na večeru, na nejaké stretnutie prípadne spoločenskú udalosť. Ešte nemáte nohavice chinos? Skúste si nájsť niečo práve pre vás a to na tejto stránke https://bolf.sk/slo_m_Panska-moda_Panske-nohavice-3402.html

Prečo sú pánske nohavice chinos ešte tak obľúbene?

Pretože si ich môže obliecť naozaj ktokoľvek. Nezáleží na veku, chinos nohavice sa hodia naozaj každému pánovi. Či už mladšej či staršej generácie. Okrem toho sa hodia pre každý typ postavy. Takže sa nemusíte obávať toho, že by vám tento strih pánskych nohavíc nesadol. Teraz by sme chceli venovať pozornosť trošku inému typu nohavíc.

Tak ako je to aj s nohavicami chinos tak aj tento typ pánskych nohavíc obľubovali páni už v minulosti a ostalo to tak aj do dnes.

Maskáčové nohavice

Veríme, že im tento typ pánskych nohavíc vám nemusíme vôbec predstavovať, pretože určite ich všetci veľmi dobre poznáte a určite sa na nachádzajú v šatníku určite nejedného z vás.

Okrem toho sú maskáčové nohavice dnes oveľa populárnejšie ako kedykoľvek pred tým, pretože sa čoraz viac začína preferovať ležérny štýl a väčšina z nás sa cíti oveľa lepšie v niečom čo je pohodlné a v čom sa necítia veľmi kliesnený. A práve preto sa maskáčové nohavice čoraz viac objavujú v pánskych šatníkoch. Ďalšou skvelou výhodou týchto nohavíc je to, že na stranách majú veľké vrecká, čo je asi najtypickejšie pre tieto nohavice. Pretože okrem toho, že to vyzerá veľmi štýlovo majú tieto vrecká aj praktické využitie. Môžete si do nich vložiť čokoľvek veď práve pre tam sú. Či už kľúče, mobil alebo peňaženku. Prejdime teraz k tomu s čím by ste mali takého nohavice kombinovať, kam je ich najlepšie si obliecť a aj to k akému typu postavy sa hodia čo najlepšie Začnime asi tým, s čím by sme mali kombinovať maskáčové nohavice. Keďže ako sme už vyššie spomínali tento typ nohavíc sa zaraďuje do kategórie ležérnych nohavíc, najlepšie je ich skombinovať s nejakým tričkom. Na vrch si pokojne môžete dať nejakú bundu či už s alebo bez kapucne. Taktiež ich môžete skombinovať s rôznym typom búnd. Výborne sa hodia k leteckej bunde alebo bombere.

Ak ešte nemáte doma v šatníku tieto nohavice a premýšľali ste nad tým, že by bolo dobre oživiť váš šatník tak určite sa nechajte nami inspirovať a vyberte si buď nohavice chinos alebo maskáčové nohavice alebo najlepšie oboje.