ZDIEĽAŤ

Leto je tu, je tak najvyšší čas začať zariaďovať nejakú dovolenku. Last minute dovolenky za skvelé ceny už na vás čakajú, tak hor sa vyberať!

Kto by sa len netešil na leto? Obdobie, kedy si môžeme konečne poriadne oddýchnuť, nabrať novú energiu z príjemných slnečných lúčov a užiť si nezabudnuteľné chvíle s rodinou alebo kamarátmi. Príjemnú letnú dovolenku môžete síce zažiť aj doma na záhrade, prípadne výletmi na území Slovenska, no kto už raz zažil dovolenku pri mori určite uzná, že nekonečné vylihovanie na pláži striedané s kúpaním sa v mori má jednoducho iné čaro.

Dovolenka pri mori už pritom dlho nie je len pre tých najbohatších. Lacné letenky, široká ponuka rôznych ubytovacích zariadení a mnoho príležitostí na zvýhodnenia umožňujú vychutnať si pravú dovolenku pri mori skutočne každému. Populárnym riešením sú práve last minute dovolenky, ktorých cena je výrazne nižšia, ako cena bežnej dovolenky. Last minute dovolenky si pritom môžete vychutnať v tých najlukratívnejších lokalitách!

Tradičné Chorvátsko či lukratívny Cyprus?

Cestovné kancelárie majú vo svojej ponuke stovky last minute zájazdov za skvelé ceny, z ktorých si vyberie skutočne každý. Vydať sa môžete do Slovákmi veľmi obľúbeného Chorvátska, no vyskúšať si môžete aj exkluzívnu dovolenku v luxusnom hoteli na mieru, alebo sa vydajte na exotiku na bariérový útes v Austrálii.

Každá ponuka dovolenky je niečím výnimočná a špecifická. Doprava je riešená buď letecky, autobusom, prípadne do niektorých bližších lokalít sa môžete vydať vlastným autom, čo tiež prináša mnoho pozitív. Podľa preferencií si môžete zvoliť hotel s polpenziou, plnou penziou, vlastnou stravou, či all inclusive. Doteraz sme síce spomínali len dovolenky pri mori, medzi last minute dovolenkami cestovnej kancelárie Turancar si však na svoje prídu aj tí, ktorí uprednostňujú dovolenky vo vnútrozemí, napríklad v Nemecku, Maďarsku a iných zaujímavých lokalitách. A leto plné zážitkov sa môže začať!