ZDIEĽAŤ

Mali by ste záujem o GPS navigáciu do mobilu, ale neviete, na základe akých kritérií si vybrať? Existuje niekoľko základných pravidiel, ktoré vám pomôžu vybrať tú najideálnejšiu GPS aplikáciu do mobilu, a to nielen pre vodičov, ale aj pre všetkých tých, ktorí milujú objavovanie nových miest. Zabudnite na zbytočné blúdenie a hľadanie vášho cieľu, veď si to môžete naozaj výrazne uľahčiť.

Ktorá GPS navigácia je pre mňa tá najlepšia?

GPS navigácie sa dajú rozdeliť na tie, ktoré si kúpite bežne v obchode s elektronikou a na tie, ktoré si môžete „stiahnuť“ priamo do vášho mobilného telefónu. Čo sa týka prvej možnosti, tieto GPS navigácie sú vo väčšine prípadov veľmi kvalitné, no ich cena je bohužiaľ vysoká, čo môže mnohých zákazníkov odradiť od ich kúpy. GPS navigácie, ktoré môžete využívať priamo vo vašom mobile, predstavujú samostatnú kategóriu, ktorej sa dnes budeme venovať.

Navigácie v mobile sa stali v poslednej dobe veľmi obľúbené a sťahované aplikácie, ktoré predstavujú množstvo výhod.  Mobilné telefóny sú v dnešnej dobe na skutočne vysokej úrovni, a to treba i dostatočne využiť. Displeje sú omnoho väčšie ako kedysi, rozlíšenie je na prvotriednej úrovni a ich prevádzka je bezproblémová. Najsťahovanejšou GPS aplikáciou na svete je navigácia do mobilu -Sygic GPS, ktorá ponúka množstvo skvelých funkcií, a to dokonca bez potreby prístupu na internet. Naviguje vás kdekoľvek, kde to práve potrebujete a váš terén sa zobrazuje v 3D, čo je veľmi prehľadné. Presná a detailná mapa, prehľadné zobrazenie trasy či konkrétne budovy sú zobrazené na displeji vášho mobilného telefónu, pričom nezáleží na tom, kde sa práve nachádzate. Okrem týchto základných funkcií ponúka i výpočet trasy a po zadaní vášho cieľu vám vyhľadá tri rôzne alternatívy trás, takže výber záleží len na vás. Tou najlepšou správou je asi to, že GPS od slovenského vývojára Sygic je úplne zadarmo!

Pre tých, ktorí sú neustále na cestách

Pokiaľ však máte záujem o ďalšie funkcie, môžete si priplatiť a získať doplnkové funkcie – Premium, ktoré sú určené najmä pre ľudí, ktorí sú neustále na cestách. Medzi Premium funkcie patria podrobné hlasové služby, rýchlostné limity, bezpečnostné varovania a mnoho iného.

navigacia do mobiluNovinkou je Family Locator, ktorý umožní sledovať členov vašej rodiny. Vy si teda môžete byť istý, že sú naozaj v bezpečí, a to práve vďaka tejto špičkovej GPS navigácií. Ďalšou novinkou je aj Head up display, ktorý je určený predovšetkým na cestovanie počas nočných hodín, kedy máte možnosť zobraziť váš terén priamo na čelnom skle auta! Tak čo poviete, už aj vy veríte, že navigácia do mobilu GPS Sygic je tou najobľúbenejšou a najsťahovanejšou?

 

Obrázok: sygic.com