ZDIEĽAŤ

Chcete si aj po skončení leta spraviť malý výlet, na ktorom môžete oddychovať a nevnímať starosti bežných dní? Máte záujem objaviť nové miesta na Slovensku, v Česku či v Maďarsku a priniesť si z nich nezabudnuteľné zážitky? Vyberte si aj vy relaxačný pobyt pre dvoch a spojte príjemné ničnerobenie vo wellness so spoznávaním doposiaľ nenavštívených lokalít.

V spolupráci so zľavovým portálom Relaxero.sk sme pre vás pripravili niekoľko zaujímavých tipov na zlacnený wellness pobyt.

Výlet vo dvojici do preslávených maďarských kúpeľov

Maďarsko je svetovo preslávené svojou bohatou kúpeľníckou históriou. Spojenie liečivej vody, atraktívne vybudovaných komplexov a služieb na vysokej úrovni je zárukou spokojnosti, nech sa za oddychom vo vode vyberiete do ktorejkoľvek oblasti našich južných susedov. Okrem zľavneného wellness pobytu v Budapešti s návštevou kúpeľov Széchenyi, Gellert či Rudas môžete staviť aj na menej známe miesta, ktoré vás určite prekvapia svojou krásou, no najmä liečivou silou. Populárne kúpele sa nachádzajú v okolí jazera Balaton, a to napríklad v meste Kehida, na východe krajiny pri Debrecíne, a to kúpele Hajdúszoboszló či na maďarsko-rakúskych hraniciach v meste Sopron. Na Relaxero.sk si môžete objednať výhodný výlet vo dvojici na niekoľko dní aj do týchto oblastí.

wellness-pobyt-relaxero.sk

Víno a pamiatky

Ak sa chcete na vašom víkendovom pobyte okrem máčania vo vode venovať aj iným aktivitám, navštívte Českú republiku, konkrétne Moravu. Súčasťou lacných wellness pobytov je totiž aj možnosť zažiť autentickú atmosféru preslávených moravských vínnych pivníc a zúčastniť sa na ochutnávke kvalitných vín. Ak máte navyše záujem o objavovanie historických pamiatok, Lednicko – valtický areál patriaci do UNESCO vám ich ponúkne hneď niekoľko.

Wellness pobyt na Slovensku

Za oddychom však nemusíte cestovať len do zahraničia. Aj wellness pobyt na Slovensku je vždy nezabudnuteľný, nech sa už vyberiete do ktorejkoľvek oblasti. Naše kúpeľné mestá, ale aj moderné wellness hotely ponúkajú všetkým návštevníkom vysoké pohodlie a prvotriedny servis. Víkend strávený v Piešťanoch, Bojniciach, v Podhájskej, v Tatrách či iných kútoch Slovenska zregeneruje vaše sily a dodá vám obrovskú dávku novej energie.