ZDIEĽAŤ

Ak sa chystáte do zahraničia, nemali by ste nechávať nič na náhodu. Ak často cestujete, podporte trochu svoj imunitný systém, ktorému dávate zabrať tým, že sa zakaždým ocitnete v inom prostredí a iných klimatických podmienkach. Rovnako tak sa o slovo prihlási aj únava. V nasledujúcich riadkoch vám preto predstavíme doplnky stravy, ktoré by ste si mali pribaliť do kufra.

Ako zatočiť s únavou?

Ak vaše telo zvláda ťažko zmeny, zrejme sa objaví aj silná únava. V takom prípade je dobré mať po ruke KOFEX. Jedná sa o prípravok vyrobený z čistého kofeínu a extraktu z guarany. KOFEX je určený na únavu, pričom často ho užívajú aj vodiči na dlhých cestách. Ďalej si zbaľte ešte HORČÍK + B6, čo je preparát na zníženie miery vyčerpania a únavy. Doplnok stravy okrem iného prispieva k normálnej činnosti svalov.

Ako zlepšiť nechty, vlasy a pokožku?

Ak máte problémy s vypadávaním vlasov a lámaním nechtov, tiež sa obráťte na doplnky stravy na čisto prírodnej báze. Obrovskej popularite sa teší BIOSIL Plus, ktorý sa stará o vlasy, nechty aj kožu. Rovnako tak na obľúbenosti nestráca ani ZINOK Forte, ktorého úlohou je udržať normálny stav vlasov, nechtov, kostí a pokožky. Keďže ZINOK Forte obsahuje ešte vitamín B6, je dobrý na imunitný systém, a tak sa nemusíte obávať častého ochorenia.

Aké doplnky stravy ešte existujú?

Zakúpiť môžete tiež SELÉN FORTE. Zbavíte sa totiž oxidatívneho stresu a podporíte imunitu aj štítnu žľazu. Za zmienku ešte stojí CHROM Combi, ktorý sa odporúča aj ženám, ktoré nemôžu otehotnieť. Podporuje totiž plodnosť a reprodukciu. Okrem iného ešte slúži na dobrý imunitný systém, zrak, kĺby a delenie buniek. Udržuje tiež normálnu hladinu glukózy v krvi. Doplnky stravy vám jednoznačne pomôžu vyriešiť niektoré zdravotné ťažkosti, tak do nich vložte maximálnu dôveru.