ZDIEĽAŤ

Štúdium jazykov na Slovensku, najmä v klasických školách, neposkytuje také kvalitné vzdelanie, ako jazykový pobyt v zahraničí. Okrem zlepšenia jazykových zručností je možné získať aj množstvo nových známostí, cestovateľských zážitkov a overenia si svojich jazykových schopností za hranicami Slovenska. Keď raz spoznáte vzdelávacie systémy na Malte, už nebudete viac chcieť absolvovať štúdium jazykov na Slovensku.

Malta je jednou z najobľúbenejších destinácií na svete pre ľudí, ktorí sa učia angličtinu a to z dobrého dôvodu. Nikde inde v Európe nenájdete tak príjemnú klímu, s bohatou stredomorskou kultúrou a popritom sa naučíte angličtinu. malta je ostrovná krajina, ktorá je husto osídlená a dokonca sa tu aj platí aj eurom, tak ako na Slovensku.

Pokiaľ nie ste fanúšikom premenlivého počasia na Slovensku, uniknite a študujte angličtinu na Malte, kde sú úžasné pláže a celoročné slnko. Okrem toho objavíte stredomorskú atmosféru, pohodu a angličtinu ako oficiálny jazyk.

Jazykový pobyt na Malte je aj o cestovaní a stretnutiami so zaujímavými ľuďmi. Ich názory, energia a životné príbehy sú inšpiráciou a motiváciou ešte dlho po návrate domov. Navyše, vďaka novým známostiam budete mať ešte väčšiu chuť cestovať – známosť na Malte a možnosť vďaka kontaktu vycestovať do tejto krajiny kedykoľvek. Študijný pobyt na Malte je teda dobrá motivácia na rozbehnutie svojho slnečného sna.

Zo skúseností ľudí, ktorí jazykový pobyt na Malte už zažili je jasné, že kurzy nie sú určené iba pre tých so slabšou angličtinou, ale aj pre tých pokročilých. Vďaka kurzu je možné si výrazne ľahšie nájsť vysnívanú prácu. Priebeh štúdia je efektívny – 5 hodín štúdia v škole a potom zvyšok času voľno. Počas voľného času sa naskytuje priestor na cestovanie, športové aktivity, leňošenie na pláži, alebo žúrovanie pri grilovačke a beer pongu-u.