ZDIEĽAŤ

Celý rok sa nielen pracujúci ľudia tešia na čas letných dovoleniek. Vyberú sa k moru, na hory alebo zostanú doma. Niekedy sa rozhodnú pre stanovačku, kto má karavan, ten sa vyberie do campu, zaparkuje príves s autom a o viac sa nestará.

 

My ostatní nabalíme cestovné kufre a vyrážame k vode. Často ich nabalíme tak doplna, že sa dajú ledva zazipsovať, preto musíme často vymýšľať, čo zo zoznamu vyhodíme. Chybou mnohých modelov je nesprávne rozloženie miesta. Preto tam potom vkladáme kopec oblečenia, medzi ktoré by sa toho zmestilo aj oveľa viac, no bohužiaľ nám to nedovolí všité vrecko alebo vnútorná kostra. To sa často stáva pri príručných taškách. Aby si udržali svoj dobrý tvar majú v sebe často našitých kopec zbytočností. Tiež sa v ruke nesú ťažko.

0008447_cestovni-kufr-dielle-l-01r-70-05_360

Cestovné kufre na kolieskach volia zákazníci najčastejšie. Do lietadla alebo do kufra auta. So správnou veľkosťou sa predsa vojdú všade. Vždy majú pevne vystužený vnútorný priestor, ktorý je ideálny na takmer akúkoľvek batožinu. Tričká ani nohavice sa v nich nepokrčia a vojdú tam aj topánky. Ak sú navyše spevnené aj z vonkajšej strany, bez akejkoľvek vážnejšej ujmy prežijú aj letiskové manipulácie. Cesta na páse a manipulácia medzi stovkami ostatných batožín bude so spevnenými modelmi oveľa jednoduchšia.

Nechcete sa poistiť iba štítkom s menom?

Vyberte si aj model so zaujímavou potlačou! Motív Londýna či iných miest alebo zvieratiek nemá každý druhý cestujúci. Svoj náklad si s ľahkosťou nájdete v akejkoľvek veľkej kope tašiek. Táto možnosť sa zapáči iste aj dámam, ktoré majú rady svoje veci štýlové. Cestovanie nie je výnimkou! S kolieskami a rúčkou sa dostanú všade, aj keď bude náklad ťažký, ako len chce. Zabudnite na iné batožinové riešenia. Máme pre vás len tie najkvalitnejšie. Prídete si k nám vybrať tie svoje?