ZDIEĽAŤ
Investičné zlaté zliatky: spoznajte ich výhody!
Investičné zlaté zliatky: spoznajte ich výhody!

Chystáte sa investovať, no bez predošlých skúseností nemáte jasnú predstavu o tom, kam sa oplatí vložiť svoje peniaze? V tom prípade ste tu správne! Prinášame vám riešenie v podobe investičného zlata! Čo si predstaviť pod investičným zlatom a akými spôsobmi je možné investovať v tomto prípade?

Pravdepodobne ste už neraz počuli o investovaní do akcií a rizík, ktoré so sebou tento spôsob investovania financií prináša. Áno, je pravda, že môžete veľa získať, no aj veľa stratiť. Ak nemáte dostatočnú finančnú rezervu, mohlo by vás to uviesť do ekonomických strát. Preto by ste mali hľadať bezpečnejšie riešenia investovania svojich peňazí. Napríklad, môže ísť o investičné zlato v podobe zliatok s hologramom. Prečo práve tento spôsob? Aké vám prinesú zliatky benefity? Na to sme sa pozreli bližšie!

Garancia pôvodu zlata

Zliatky sa vyrábajú priamo vo švajčiarskych rafinériách Argor-Heraeus a vynikajú vysokou kvalitou. Keď si ich zakúpite, dostanete k nim automaticky aj certifikát. Ten hovorí o garancii ich rýdzosti a pôvodu zlata. Prečo sa však oplatia zliatky s hologramom viac ako tie, ktoré obsahujú len klasickú nálepku? Odpoveď je jednoduchá! Hologram je totiž do zliatkov pevne vrazený. Nie je ho možné dať dole a vy tak máte istotu, že držíte v ruke originálny produkt, ktorý nie je možné nejako skopírovať. Nálepky sa zase dajú jednoducho odlepiť a prelepiť inde. Výhodou je tiež skutočnosť, že cena odliatkov s hologramom nie je výrazne vyššia.

Estetika investičného zlata

Pravdepodobne vás poteší aj estetická stránka a dizajn zliatkov. Švajčiarske zlaté zliatky z rafinérie Argor-Heraeus majú totiž prednú stranu takmer identickú v porovnaní s obyčajnými zliatkami. Je tak zaručená aj estetika originálneho investičného zlata a nejde o žiadne napodobneniny.