ZDIEĽAŤ

V čase sedavých zamestnaní a ciest do práce autom či autobusom má žiaľ množstvo ľudí problémy so zdravím, ktoré môžu skôr či neskôr viesť k závažným ochoreniam. Málokto totiž vie, že práve pravidelná jazda na kolobežke dokáže tieto problémy vyriešiť. A áno, aj elektrokolobežka, ktorá je fenoménom dnešnej modernej doby, predstavuje dopravný prostriedok, ktorý má prospešné účinky pre naše fyzické, ale aj psychické zdravie.

Načerpajte pozitívnu energiu na čerstvom vzduchu!

Ochabnutosť svalov trápi stále viac a viac ľudí, čo sa následne prejavuje na vysokej váhe, ale aj zlej nálade. Ak aj vy potrebujete zmenu a nechať trebárs auto zaparkované v garáži, vyhnúť sa kolónam a spríjemniť si cestu do práce a z práce, kolobežky a elektokolobežky sú presne to, čo vám dodá pozitívnu energiu!. Pri jazde na bicykli zapájate prevažne len spodnú polovicu tela, a to takmer úplne vynechávate sedaciu a brušnú časť, ktorú treba posilňovať snáď najviac. Pri behu je už zapojených viac svalových skupín, no mnoho ľudí bojuje s problémami s kĺbmi, ku ktorým pravidelný beh nie je práve najšetrnejší.

Elektrokolobežka od Xiaomi

Elektrokolobežka Xiaomi patrí medzi jednu z najvyhľadávanejších a najekologickejších kolobežiek na svete, a to hneď z viacerých dôvodov. Môže sa pochváliť ergonomickým tvarom, výbornými technickými parametrami, ktoré nadchnú i náročných klientov, a aby toho nebolo málo, má nadčasový dizajn, ktorý neostane bez povšimnutia. Jej parametre sú prispôsobené na jazdu na akomkoľvek povrchu, ba dokonca môžete vďaka nej klesať či stúpať. Výkon 250W je ideálny na komfortný transport do cieľa, ktorý si zvolíte – či do školy, práce alebo len tak, do prírody. Kolobežka na elektrický pohon je mimoriadnym trendom dnešnej doby, ktorý by mal byť súčasťou aj vašej prípravy na prichádzajúce teplejšie dni, ktoré sú už čochvíľa v nedohľadne.