ZDIEĽAŤ

Uvažujete nad výletom do hlavného mesta a práve si plánujete, čo určite musíte vidieť a kam rozhodne musíte ísť? Alebo ste miestni a hľadáte inšpiráciu, ako plnohodnotne stráviť pekné letné dni? Máme pre vás pár tipov na obľúbené bratislavské lokality.

Nebudeme vám ponúkať promenádu pri Dunaji ani Staré mesto dýchajúce históriou. To už máte za sebou. Okrem „Bratislava hostel“ si do vyhľadávača dajte aj „Wakelake Zlaté piesky“. Bratislava má aj adrenalín!  Vyskúšajte flyboard, wakeboardový vlek  alebo si zaraftujte v Čunove. V areáli Divoká voda sa dajú vyskúšať vodné lyže, jazda na kajaku aj vodný skúter. Aktívnych nesklame ani splav Dunaja alebo rýchlostné člny.

Ak hľadáte trochu pokojnejší relax, vyskúšajte nádherné nábrežie zaliate slnkom pri Eurovei. Na Tyršovom nábreží v blízkosti Sadu Janka Kráľa je zase piesková Magio pláž. Obe v sebe snúbia zábavu, kultúru aj oddych.

S deťmi určite navštívte bratislavský lesopark a lanovkou sa odvezte zo Železnej studničky na Kamzík. Pozvite ich na sladkú zmrzlinu, vezmite ich na plavbu po Dunaji vyhliadkovou loďou alebo na jedno z mestských kúpalísk. Odporúčame vybrať si dobré ubytovanie, Patio hostel Bratislava je overenou zárukou.