ZDIEĽAŤ
Beautiful woman having relaxing in spa massage salon.

Máte zdravotné problémy? Nemusia byť vážne, stačí, že už polroka cítite, ako vás hnevá rameno alebo vás nepríjemne bolí chrbát pri náhlej zmene počasia. Možno je načase, aby ste porozmýšľali o liečebnom pobyte v kúpeľoch. Nebojte sa, nie je to tam ako v nemocnici. Je to skvelý relax, veľa teplej vody, vyčistíte si tam hlavu, zabudnete na starosti bežného života a ako bonus – pomôžu vám s vašim zdravotným problémom. Aké sú najobľúbenejšie slovenské kúpeľné mestá?

Najobľúbenejšie kúpeľné mestá

Medzi najobľúbenejšími kúpeľnými mestami nesmú chýbať Piešťany. Liečebný pobyt v Piešťanoch je obľúbený hlavne kvôli úžasným bahenným zábalom, ktoré sú účinné. Nie len tak náhodou je symbolom Piešťan známy Barlolámač. Okrem tohto kúpeľného mestečka zbožňujú ľudia hlavne Teplice – Rajecké, Turčianske a Trenčianske. Mestá s bohatou kúpeľnou tradíciou, ktoré pomôžu so zdravím ročne tisíckam návštevníkov. No a nezaostávajú ani Dudince, ktoré sa môžu pýšiť rímskymi kúpeľmi. V týchto kúpeľoch kedysi oddychovali vojaci rímskych légií.

Chcete navštíviť jedno z týchto miest?

Navštívte Relaxos.sk a vyberte si pobyt v jednom z týchto miest. No okrem toho máte na výber zo všetkých slovenských kúpeľných miest. Neviete si stále vybrať? Skúste zaloviť v kúpeľných mestách Rakúska, Česka, Maďarska alebo Slovinska. Štáty, ktoré patria v kúpeľných mestečkách medzi špičku Európy. Štáty, ktoré vám pomôžu oddýchnuť si a zabudnúť na svoju bolesť.

Chcete potešiť svojich rodičov?

Sťažujú sa vaši rodičia alebo starí rodičia, že ich stále niečo bojí a horekujú, že tu už dlho nebudú? Potešte ich a kúpte im seniorský pobyt v jednom z kúpeľných mestečiek. Uvidíte, ako im relax v horúcich prírodných bazénoch vráti energiu a chuť do života. Navyše budú medzi svojimi, nadviažu nové známosti a na staré kolená nie je nič lepšie, ako keď si človek nájde nového kamaráta či kamarátku. Navštívte Relaxos.sk a využite šancu, ktorú máte.

FOTO: Kurhan / Dollar Photo Club