ZDIEĽAŤ
Cestujte pohodlne a štýlovo: Viete, akú batožinu zvoliť?

Čaká vás výlet, dovolenka či pracovná cesta? Ak sa práve zamýšľate nad tým, akú batožinu si zobrať so sebou, výhody jednotlivých cestovných tašiek, kufrov a batohov vám pomôžu sa rozhodnúť.

Cestovný kufor je klasika

kufre Dakine
kufre Dakine

Aj vám napadne pri cestovaní ako prvá možnosť kufor? Táto pohodlná cestovná batožina udrží vaše veci v bezpečí, nepokrčí ich a umožní vám bezproblémovú manipuláciu s nimi. Na výber máte z množstva farebných motívov v rôznych veľkostiach, mnohé z nich sú dokonca vybavené zámkom pre dokonalé bezpečie obsahu, ktorý ukrývajú. Veľkou výhodou kufrov sú kolieska zaisťujúce jednoduchú manipuláciu s kufrom na dlhých cestách, najčastejšie lietadlom. Ak vám najviac vyhovuje kufor, viete už, či zvoliť textilný alebo škrupinový? Látkové kufre sú klasika s nízkou hmotnosťou, flexibilným materiálom, prevedenie často ponúka veľa vreciek. Ak túžite po kvalite, stavte na kufre Dakine, ktoré patria roky medzi najpredávanejšie kufre vôbec. Škrupinové kufre sú momentálne tiež veľmi obľúbené, vyrobené sú z pevného materiálu, ktorý dokonale chráni obsah vášho kufra.

Flexibilné riešenie? Cestovná taška!

cestovné tašky Roxy
cestovné tašky Roxy

Tento typ batožiny je veľmi ľahký, ohybný a perfektne manipulovateľný. Jednou z nevýhod je však materiál, ktorý oblečenie a obsah tašiek nechráni pred nepriaznivým počasím. Veci sa v cestovnej taške môžu premočiť alebo rozbiť. Cestovné tašky sú vhodné najmä na cestovanie vlakom, autom či autobusom, kedy máte tašku pod kontrolou. Výhodou cestovných tašiek je najmä ich multifunkčnosť. Jednoducho z nich dokážete urobiť športové tašky, ktoré môžete využívať na dennej báze. Za povšimnutie určite stoja prvotriedne cestovné tašky Roxy.

S batohom nielen na hory

Obľúbeným kúskom na cesty je tiež batoh. Ak vám stačí pár kúskov oblečenia a niekoľko drobností, bude pre vás cestovný batoh tým pravým orechovým. Batoh môžete vziať so sebou na palubu, môžete ho mať neustále pri sebe ako príručnú batožinu, čím ušetríte aj finančné prostriedky za ďalšiu kabínovú batožinu. Cestovný batoh je tiež vhodnou voľbou aj na kratšie výlety autom, autobusom či vlakom, prípadne na pešie túry, kedy ho stačí hodiť na chrbát a vyraziť!